- : -
Česko W
Slovensko W

Česko W - Slovensko W 13:1
17. Natálie Martináková, 18. Karolína Suchá, 20. Tereza Hanzlíková, 23. Michaela Mlejnková, 30. Karolína Suchá, 33. Eliška Krupnová, 34. Michaela Mlejnková, 35. Kamila Paloncyová, 51. Marie Havlíčková, 52. Tereza Hanzlíková, 55. Lucie Řezáčová, 55. Michaela Kubečková, 57. Vendula Beránková - 2. Lenka Cupráková; rozhodčí: Roman Cíbik - Michal Tomáš; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 271; zásahy brankářů: Nikola Příleská 12 - Tea Mažaryová 35; po třetinách: 3:1, 5:0, 5:0;
60:00
Střely po 3. třetině: CZE 20; SVK 4; Střely celkem: CZE 49; SVK 13;
60:00
56:16
Branku družstva Česko W vstřelil Vendula Beránková, asistoval Nela Jiráková (13:1).
56:07
Vyloučen hráč Michaela Šponiarová družstva Slovensko W na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:38
Branku družstva Česko W vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (12:1).
54:13
Branku družstva Česko W vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Denisa Kotzurová (11:1).
51:37
Branku družstva Česko W vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Hana Koníčková (10:1).
50:54
Branku družstva Česko W vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Martina Řepková (9:1).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: CZE 16; SVK 2;
40:00
34:26
Branku družstva Česko W vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Natálie Martináková (8:1).
33:14
Branku družstva Česko W vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Denisa Kotzurová (7:1).
32:00
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Krupnová, asistoval Denisa Ratajová (6:1).
29:07
Branku družstva Česko W vstřelil Karolína Suchá, asistoval Lucie Řezáčová (5:1).
22:18
Branku družstva Česko W vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Lucie Řezáčová (4:1).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: CZE 12; SVK 7
20:00
19:44
Branku družstva Česko W vstřelil Tereza Hanzlíková bez asistence (3:1).
17:27
Branku družstva Česko W vstřelil Karolína Suchá, asistoval Tereza Hanzlíková (2:1).
16:59
Branku družstva Česko W vstřelil Natálie Martináková, asistoval Marie Havlíčková (1:1).
08:18
Vyloučen hráč Hana Koníčková družstva Česko W na 2 minuty za sekání.
01:47
Branku družstva Slovensko W vstřelil Lenka Cupráková, asistoval Klaudia Robová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Cíbik a Michal Tomáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Slovensko W: brankář: Tea Mažaryová; hráči v poli: Linda Pudišová, Kristína Belicová, Denisa Ferenčíková, Michaela Šponiarová, Lenka Lenčéšová
00:00
Line-up domácích Česko W: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Vendula Beránková, Nela Jiráková, Michaela Kubečková, Eliška Krupnová, Denisa Ratajová