2:5
2:0
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - FBC ORCA KRNOV 5:6
20. Marek Štěpán, 32. Lukáš Böhm, 37. Adam Polách, 42. Marek Štěpán, 55. Adam Polách - 19. Ondřej Miškov, 21. Ondřej Miškov, 28. Jaromír Filip, 29. Filip Svoboda, 38. Ondřej Miškov, 39. Ondřej Miškov; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 5:3; využití: 2:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Eliáš ? - René Frydrych ?; po třetinách: 1:1, 2:5, 2:0;
60:00
59:59
Trenér hostí:Děkujeme soupeři za utkání. Náš výkon nebyl optimální. Trochu jsme to soupeři ulehčit. Bereme tři body to je ze všeho nejdůležitější. Trenér domácích:Myslím,že jsme premiéru v divizi zvládli na úrovni. Bojovali jsme až do konce a chybělo málo. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu.
59:51
Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
58:31
Vyloučen hráč Robin Pavelka družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
57:41
Vyloučen hráč Adam Polách družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
57:10
Vyloučen hráč Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
54:38
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Adam Polách, asistoval Petr Káňa (5:6).
54:24
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
42:02
Vyloučen hráč Martin Vašenda družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
41:19
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Emil Milata (4:6).
40:00
40:00
38:09
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (3:6).
37:37
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Adam Juřina (3:5).
36:39
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Adam Polách bez asistence (3:4).
31:56
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Böhm, asistoval Jakub Skýpala (2:4).
28:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Jaromír Filip (1:4).
27:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (1:3).
20:32
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Filip Svoboda (1:2).
20:00
20:00
19:02
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Ondřej Polách (1:1).
18:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Dominik Fňukal (0:1).
18:09
Vyloučen hráč Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
17:00
13:11
Vyloučen hráč Vojtěch Syrovatka družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
10:59
Vyloučen hráč Petr Káňa družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Filip Svoboda
00:00
Line-up domácích FBC TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Jan Eliáš; hráči v poli: Jakub Skýpala, Adam Polách, Jan Klecker, Petr Káňa, Lukáš Böhm
00:00
Vítáme vás na prvním divizním zápase skupiny E mezi týmy FBC Sokol Frenštát p R. a Orca Krnov.