1:1
1:4
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - SK Florbal Benešov 3:11
3. Josef Jupa, 29. Josef Jupa, 46. Oldřich Jireček - 4. Martin Šimek, 8. Ladislav Vorel, 9. Adam Bouček, 10. Petr Tůma, 17. Martin Šimek, 19. Albert Půlpán, 37. Martin Šimek, 47. Martin Šimek, 47. Petr Tůma, 49. Vojtěch Pavlíček, 51. Jakub Sklenář; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 5 + Oldřich Jireček OS:1; využití: 0:4; diváků: 54; zásahy brankářů: Jiří Procházka 6, Jiří Vybíral 13 - Lukáš Brož 15, Jakub Fortelný 5; po třetinách: 1:6, 1:1, 1:4;
60:00
Komentář vedoucího domácích (p. Oldřich Jireček) : První zápas se nám těžce nezdařil, máme nové posily se kterými se naši hráči teprve sehrávají a bylo vidět že Benešov měl jednoznačně navrch. Do dalšího zápasu máme co zlepšovat a věřím že se tomu tak stane. Díky všem za účast
60:00
komentář trenéra hostů (p. Roman Kieler) : Zápas rozhodla první třetina, kterou jsme vyhráli výrazným rozdílem. Soupeř stáhnul na dvě lajny a od té doby bylo utkání výrazně vyrovnanější Děkujeme soupeřum za hru
55:24
Vyloučen hráč Milan Sklenář družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
54:34
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Fortelný družstva SK Florbal Benešov
53:44
Litvínov i přes nepřiznívé skóre nedávají Benešovu nic hadarmo
50:27
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Sklenář, asistoval Marek Garreis (3:11).
50:11
Jupa se lepí na Houšteckýho a nenecháváho projít
48:41
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Pavlíček, asistoval Kryštof Garreis (3:10).
46:17
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (3:9).
46:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Šimek, asistoval Martin Poláček (3:8).
45:06
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest.
45:06
Vyloučen hráč Martin Obuškevič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za vražení zády.
45:06
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
45:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Filip Neklan (3:7).
38:56
Jupa i přes tvrdou střelu je blokován hostující obranou a tak pokus o zakončení byl marný
36:26
36:19
Litvínov i přes nepříznivé skóre se snaží hostující dohánět
34:35
Vyloučen hráč Matyáš Pik družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
34:10
Tůma ráznou střelu stříli na Vybírala
32:06
Poláček ze stardandtky nahrává na druhou stranu hříště Šimkovi na střelu do hostující brány
31:30
Vorel nahrával před bránu domácích na dorážku ale spoluhráči nestihli doběhnout
28:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Jupa, asistoval Erik Papež (2:6).
18:50
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Albert Půlpán, asistoval David Lukáš (1:6).
09:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval David Lukáš (1:4).
09:01
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
08:56
Neklán se vytlačuje fortelnýho z hřiště
08:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Adam Bouček, asistoval Martin Poláček (1:3).
07:29
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (1:2).
07:14
Brož se svýmí postřehy hned zareagoval a vyskošil z brány pro míček který se snažili domácí ještě doklepávat
06:20
Šimek si nabýhá Poláčkovi před branku domácího týmu a čeká až se vytočí ze středu
05:01
Hostující tým uklidňuje hru za vlastní bránou
03:36
03:19
Vyloučen hráč Tomáš Skalitz družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za vražení zády.
02:17
01:15
Obuškevic zkouší projít mezi hostující obranou
00:01
Úvodní buly vyhrál hostující tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Albert Půlpán, Petr Tůma, Ladislav Vorel, Petr Vachtl
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Tomáš Straka, Martin Obuškevič, Filip Neklan, Tomáš Čáslava, Oldřich Jireček