4:0
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  7:4
14. Adéla Kyselová, 24. Lucie Veselá, 29. Kristýna Vlková, 50. Lucie Veselá, 52. Lucie Brabcová, 60. Lucie Brabcová, 60. Lucie Veselá - 4. Martina Kratochvílová, 9. Karolína Hašlová, 10. Šárka Houzarová, 13. Markéta Šímová; rozhodčí: Michal Reczai - Jan Dlouhý; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Denisa Plačková 34 - Simona Werbynská 45; po třetinách: 1:4, 2:0, 4:0;
60:00
Komentář hostujícího družstva: V první třetině jsme navázaly na výkon ze včera, ale po přestávce jsme kompletně ztratily koncentraci a nechaly jsme se soupeřkami srazit k zemi. Děkujeme za utkání a za 14 dnů to zkusíme znovu.
60:00
Hodnocení trenéra domácího týmu, Radima Kolomazníka: první třetina byla v podobném stylu jako včera, tedy nepodařená. Ale od druhé třetiny holky hrály výborně. Celkově předvedly hru, na které můžeme stavět, ale stále je to pouze začátek. Děkuji všem za dnešní utkání.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 22 Rudý Dračice Týn - 14
59:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Kateřina Vlková (7:4).
59:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Brabcová, asistoval Adéla Kyselová (6:4).
55:30
Vyloučen hráč Kristýna Vlková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
52:21
Vyloučen hráč Eliška Zimová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
52:21
Vlková Kr. chtěla jít do zakončení, ale hostující hráčka jí vystavila stopku v podobě sekery. Uvidíme další využitou přesilovou hru?
51:59
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
51:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Brabcová, asistoval Karolína Bittnerová (5:4).
51:59
TURNOV jde do vedení!!
50:42
Vyloučen hráč Kateřina Bícová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
50:42
Domácí nyní mají velkou příležitost překlopit stav utkání na svou stranu.
49:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Kristýna Vlková (4:4).
43:02
Kyselová a její jedovatá střela do masky.
28:59
Vyloučen hráč Markéta Šímová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře.
28:59
Šímová zbourala Vacíkovou a za odměnu dostává od rozhodčích menší trest na 2 minuty.
28:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kristýna Vlková, asistoval Lucie Veselá (3:4).
28:07
Kr. Vlková otočkou kolem tyče zpoza branky přelstila Werbynskou!!!
23:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Lucie Brabcová (2:4).
23:37
L. Veselá vyrazila sama proti Werbynské a proměňuje střelou do šibenice! To je ono!!
22:43
Kyselová nám nyní předvedla na její poměry neuvěřitelný sprint.
20:28
Vacíková a její prudká střela, potom z dorážky ještě zkoušela, ale Werbynská úspěšná.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 11 Rudý Dračice Týn - 14
13:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adéla Kyselová bez asistence (1:4).
12:16
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Markéta Šímová, asistoval Michaela Bezpalcová (0:4).
09:10
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Šárka Houzarová, asistoval Nella Stašková (0:3).
08:19
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Kristýna Minářová (0:2).
03:51
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Martina Kratochvílová bez asistence (0:1).
03:51
Kratochvílová stála ve správný čas na správném místě a doklepla míček za záda ležící Plačkové.
01:14
Kristýna Vlková se snažila něco vymyslet kolem brankoviště Werbynské, ale obranná dvojice z Týna jí k ničemu nepustila.
00:43
Houzarové se nepovedla rozehrávka a na balónek se dostávají domácí hráčky.
00:01
Komentářem dnešního utkání 2. kola 1. ligy žen vás provede Jan Bobek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Jan Dlouhý.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Klára Dokulilová, Johana Vejvodová, Martina Kratochvílová, Kateřina Bícová, Nella Stašková
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Denisa Plačková; hráči v poli: Kateřina Vacíková, Adéla Kyselová, Karolína Bittnerová, Šárka Veselá, Eliška Štěpánková