1:2
- : -
FBC Hranice

1. FBK Eagles Orlová - FBC Hranice 8:2
9. Martin Tököly, 18. Lukáš Louda, 20. Vojtěch Mžyk, 31. Filip Konkolský, 34. Vojtěch Mžyk, 36. Denis Smilovský, 39. Vojtěch Mžyk, 42. Lukáš Gamrot - 41. Tomáš Hořecký, 47. Tomáš Hořecký; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Vít Brož 26 - René Šlosar 18; po třetinách: 3:0, 4:0, 1:2;
60:00
Orlová postupuje! Míří do dalšího kola proti Letce. Příští kolo - OPĚT DOMA proti Letce Ostrava.
60:00
Vyjádření trenéra hostů pana Hlocha: "Děkujeme divákům a gratuleme soupeři. "
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Loudy: Dnes poctivý odpracovaný výkon. Byli jsme o parník lepší. Třetí třetina byla klasicky vyhrocená, ale zvádli jsme to. Děkuji svým hráčům za nasazení a za poctivý výkon. Děkuji všem a hlavně divákům.
60:00
59:25
Zbořil to myslel dobře zpoza brány na Radu, ale Slosar si pohlídal přední tyč.
58:46
Vyloučen hráč Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
58:46
Matějka se vydal na výlet, Dobeš byl pomalejší a zastavil jeho pokus pouze za cenu dvou minut.
58:21
Orel trefuje tyč domácí brány!
57:43
Hranice usazené na polovině Orlové a stále hledají cestu jak zvýšit.
57:10
Děkujeme Klozovi! Tři minuty do konce a Kloza roztleskává halu! Postup je blízko.
55:46
Pleva se dostal k dorážce po střele Gamrota, ale první jmenovaný z metru přestřeluje bránu Slosara.
55:20
Hosté a gesto fair play přisuzuje míček domácím. Tleskáme.
55:06
Hranice si teď rozebraly obranu domácích, ale domácí dnes dobře brání.
54:09
Vojta se natahoval ke střele tahem, ale míček mu utekl a hrají Hranice.
53:16
Hranice se snaží s výsledkem ještě udělat, ale obránci blokují, stínují a Hranice si neví rady.
50:08
Pleva se na středu srazil s Křížem, čehož málem využili Hranice, ale Orel na míček nedošáhnul, aby dával do prázdné.
49:20
Šenkeřík zastavil čistě Matějku a získal míček pro Hranice.
48:27
Oba týmy v plném počtu.
48:22
Souček zkusil přelobovat Brože, ale Víťa je atlet a jeho pokus si pohlídal.
46:46
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Štěpán Potsch (8:2).
46:46
Hranice využívají přesilovku 4 na 3. Potsch si dobře všiml Hořeckého, který sám u tyčky zametá do prázdné brány.
46:27
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
46:27
Vyloučen hráč Jaroslav Orel družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
46:27
Ách jo. Co na to říct. Hrajeme florbal kluci.
45:28
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
45:28
2 minuty pro Adama. Šance pro Hranice.
45:06
Hranice si zahrají další přesilovku.
44:13
Andrýsek přetlačil v souboji Konkolského a hází míček za svoji bránu, aby hru uklidnil a Hranice mohli vystřídat.
43:34
Obrana Hranic si poradila s Konkolským, který se vydal na zteč proti třem obráncům.
43:05
Kříž to zkusil z volného úderu, ale trefil jen nohy obránců a hrát mohou Hranice.
42:37
Orlová rozehrává ve vlastním pásmu, drží míček a šetří čas.
41:30
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Gamrot, asistoval Matyáš Pleva (8:1).
41:30
Po zaváru před bránou Hranic se nejrychleji zorientoval Pleva, který posunul na Gamrota, který dává Slosarovi housle.
41:00
Tímto se chci omluvit golmanovi hostí, kterého jsme přejmenovali na Šlosara, už se to nestane a budeme psát jeho příjmení správně.
40:15
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Jaromír Šenkeřík (7:1).
40:15
Hranice postavily přesilovkový vzorec, kdy Šenkeřík našel na zadní tyči Hořeckého, který pod padajícím Brožem trefuje zařízení.
40:01
Buly pro Hranice.
40:00
40:00
39:58
Obrovská šance Bečky, který už překonal v oslabení Šlosara, ale míček se zastavil na brankové čáře a Šlosar krade míček pro sebe.
39:19
Vyloučen hráč Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
39:16
Hranice půjdou do třetí přesilovky. V rohu u mantinelu si pomohl Závoda, který si odpočine.
38:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (7:0).
38:48
Dámy a pánové, hattrick je na světě! Obrovská chyba Hořeckého, který chtěl krosovat, ale jeho hlava zůstala dole a míček našel Vojtu Mžyka, který v sólo najezdu si se Šlosarem věděl rady.
38:15
Matějka zastavil přihrávku na volného Součka, který mohl jít do zajímavé pozice.
37:19
Šenkeřík má neskutečnou bombu, ale Brož jeho bombu pod horní tyč chytá.
36:40
Na útočné polovině usazené Hranice, ale hráči domácích rychle přistupují a nedovolí jim vymyslet nic kloudného.
35:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Adam Kučera (6:0).
35:00
Akce do zlaté helmy! Závoda přes celé hřiště, Kučera na Smilovského a ten do prázdné brány, naprosto vyšachovaná obrana Hranic.
33:06
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Bečka (5:0).
33:06
Umění Vojty Mžyka je zpět doma, Bečka na velkém brankovišti posunul na Mžyka, který stahovačkou hodil míček za Šlosara.
31:32
Vyloučen hráč Tomáš Hořecký družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:32
Tokoly se teď vydal na sólo výlet po křídle, ale jeho postup zastavil Hořecký jen za cenu 2 minut.
31:00
Omlouváme se za menší výpadek internetu.
30:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Konkolský, asistoval Jakub Závoda (4:0).
30:12
Láuf! Hráči Hranic špatnou rozehrávkou našli čepel Konkolského, který to vzal na sebe a střelou pod rukou nedal Šlosarovi šanci.
29:57
Do dobré pozice se dostal Březina, který chtěl podstřelit Šlosara, ale jeho míček minul bránu.
28:54
Mžyk převedl své nohy alá Usain Bolt a ač Hranice šli 3 na 1, tak přiběhl Mžyk a čistě míček ukradnul pro sebe.
27:47
Brož měl problémy se střelou Hořeckého z vlastní poloviny, protože měl zakrytý výhled, ale i tak vyhrál orlovský fantom.
27:21
Mikel vyprášil betony Brože.
26:06
Šenkeřík chtěl lobovat, ale míček mu utekl k metr stojícímu Smilovskému, který byl ale zaskočen a jeho střela míří mimo tři tyče.
25:34
Orlová v plném počtu.
25:24
Chodil trefil jen Bečku před sebou, Orlová se osvobozuje.
24:51
Petelice z hole Hlocha míří metr nad horní tyč.
24:41
Mžyk odvedl pro Orlovou penzum práce a drží míček na straně Hranic.
24:16
Dobeš našel na středu Orla, ale ten z dobré pozice pouze promachuje.
23:34
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
23:34
Hranice si zahrají druhou přesilovku, za hrubost si odpočine Smilovský.
23:01
Smilovský dře jak bůh a otravuje svým presem rozehrávku Hranic.
21:52
Hranice zamkly Orlovou a nepouští je na svoji polovinu, ale obránci jsou zformovaní a nepouští do vážnější šance.
21:37
Brož ramenem vyráží střelu Hořeckého!
21:16
Chodil už zametal do prázdné brány, ale skvělý Kříž mu gól odpálil z brankové čáry! Obrovská šance pro hosty.
20:54
Dobeš namazal přímo Bečkovi, který posunul na Matějku, který z první minul Šlosarovu bránu.
20:15
Na začátku aktivní Orlová, ale Šlosar zatím svůj tým drží.
20:01
Buly pro Orlovou!
20:00
20:00
Dnešní utkání sleduje 56 diváků! Děkujeme.
20:00
19:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Vít Brož (3:0).
19:46
Neskutečný Víťaaaaaaaaaa Brož! Výhoz z jehož by měli radost i v repre si za obranou našel Vojta Mžyk, který před brankářem si míček ztáhnul, udělal kličku a zvyšuje.
19:00
Orel to zkoušel z dobré pozice, ale jeho projektil o centimetry minul horní tyč!
17:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Adam Krmášek (2:0).
17:33
Hala je ve varu! Louda jenž se vracel z trestné si křikl na Krmáška, který dlouhým lobem hodil na Loudu na kterého zcela zapomněla obrana Hranic, Louda udělal kličku Šlosarovi do bekhendu a zvyšuje na 2:0.
16:33
Mžyk utekl ve vlastním oslabení, ale byl v moc těžkém úhlu, aby mohl lépe zakončit a Šlosar jeho pokus chytá.
15:28
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:28
Hranice si vyzkouší přesilovou hru. Louda na pravém křidle zatáhl za brzdu a pošle Orlovou čtyř.
15:03
Pěkný signál zastavil Orel svou hokejkou a odpaluje na polovinu Orlové.
15:01
Lajna Plevy teď dobře zapresovala, Orlová má míček v zajímavé pozici.
13:44
Potsch poslal dobře mířenou střelu na horní tyč, ale jeho střela dala polibek noze od Brože.
13:03
Matějka zkusil z otočky na velkém brankovišti, ale Šlosar měl čistý výhled a jeho pokus chytá.
12:03
Hranice teď zamkly Orlovou , ale jejich střely cíl zatím nenašly.
11:44
Potsch teď ztratil před svým brankářem, ale stačil se vrátit, protože míček se Plevovi zamotal pod nohama.
10:45
Matějka běžel sám na bránu, ale celou akci chtěl ještě vyšperkovat, když dal pod sebe na Tokolyho, který i díky teče přestřeluje prázdnou bránu.
10:04
Mikel krosem mezi dvěma hráči na Krále, který z první tahem míjí o takové dva metry.
09:25
Hranice vysunuly svůj press, ale Orlová se drží vzadu a čeká na místo a na brejk,
08:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Adam Krmášek (1:0).
08:12
Orlová přetavuje svůj úvodní tlak v branku! Krmášek tahem poslal pumelicí na Šlosara, který vyrazil jen před sebe, kde byl skvěle zaparkovaný Tokoly, který dorážel již do prázdné brány!
07:45
Trestné střílení družstva 1. FBK Eagles Orlová neproměnil Adam Kučera.
07:45
Uvidíme druhé trestné střílení pro Orlovou!
07:45
Šlosar chytá i druhé trestné střílení! Kučera zkusil překvapit střelou, ale Šlosar si střelu k tyči pohlídal.
07:15
Závar před Hranickou bránou vyřešil Drozd a odpaluje homerun.
06:48
Potsch našel v náběhu Šenkeříka, ale toho míček neposlechl a na zteč se vydává Orlová.
05:53
Trestné střílení družstva 1. FBK Eagles Orlová neproměnil Vojtěch Mžyk.
05:53
Uvidíme TS pro Orlovou.
05:53
Vojta si udělal kličku do bekhendu, ale Šlosar si pohlídal místo na teploměru a nájezd chytá.
05:00
Obrovská šance Hranic. Souček poslal příkled z první, který Brož vyrazil před sebe, kde ještě dotíral Mikel, ale Louda odpaluje do bezpečí.
04:38
Brož byl u míčku dříve jak Šenkeřík a sbírá si míček na malém brankovišti.
03:58
Mžyk to měl na otočku, ale míček mu bohužel utekl a hrát můžou Hranice.
03:11
Král zachránil Hranice a přizvedl střelu Kučery do prázdné brány.
02:35
Šlosar si připisuje zákrok proti táhle střele Plevy.
02:12
Orlová hledá cestu skrz zahuštěný střed.
01:10
Hloch si spletl bránu a střílí na svoji bránu, ale trefuje jen Šlosara do hrudi.
00:46
Šlosar si připisuje první zákrok proti střele Smilovského.
00:26
Dlouhý pas Hořeckého likviduje Louda, Orlová u míčku.
00:01
Úvodní buly pro Hranice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: René Šlosar; hráči v poli: René Mikel, Tomáš Hořecký, Ondřej Souček, Štěpán Potsch, Tomáš Andrýsek
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Jan Lukáš, Lukáš Louda, Tomáš Bečka, Denis Smilovský, Adam Kučera
00:00
Dobrý večer po půlroční odmlce! Vítejte zpět. Sezóna nám zaklepala na dveře a my se můžeme těšit na dnešní domácí zápas v rámci 3. kola Poháru mezi Orlovou a Hranicemi.
00:00
Orlová si může po opravdu dlouhé době říct, že konečně hraje i domácí zápas doma a nemusí nikam cestovat jak je většinou zvykem při rozlosování, ale to je otázka jinam.
00:00
Orlová si v prvním kole postupně poradila v kole hraném v Šumperku právě s Šumperkem 1:4, Mohelnicí přehrála 4:3, Jablunkov se odhlásil a s Těšínem si Orlová poradila 9:3. Z Šumperku si teda vezla plný počet za 4 výhry a postoupila z prvního místa do druhého kola v Lipníku.
00:00
Ve zmíněněm druhém kola zajížděla Orlová na hřiště Lipníku, kterého přetlačila 8:2.
00:00
V Poháru nejproduktivnějším hráčem Orlové je Denis Smilovský s 9 body.
00:00
FBC Hranice: Hranice v prvním kole zajížděli do Třince, kde remizovali 6:6 se Vsetínem, podlehli 9:0 Třinci, porazili 4:1 Frenštát pod Radhoštěm a porazili 8:5 Valašské Meziříčí. Suma sumárum - postup z 3 místa se 7 body.
00:00
FBC Hranice: Hranice v druhém kole jeli na horkou půdu Olomouce, kdy to byl boj - nakonec byli úspěšnější Hranice, když zvítězili 7:5.