5:4
5:2
- : -

Florbal Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Kunratice 10:8
21. Marián Kloza, 22. Matěj Černý, 23. Martin Šulc, 34. Martin Kutáček, 35. Adam Feber, 46. Tomáš Vlach, 50. Adam Klimeš, 56. Matěj Černý, 57. Kamil Peřka, 60. Martin Šulc - 10. Tomáš Volf, 13. Patrik Chládek, 25. Patrik Chládek, 31. Jan Novotný, 36. Martin Fenik, 37. Ivan Pergler, 48. Richard Marek, 58. Ivan Pergler; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 151; zásahy brankářů: Štěpán Laja 34 - Ondřej Lupoměch 29; po třetinách: 0:2, 5:4, 5:2;
59:45
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Adam Klimeš (10:8).
59:45
Šulc si obehrává Lupoměcha 1 na 1 a dává gól.
57:46
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Ivan Pergler z trestného střílení (9:8).
56:41
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
56:41
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Erik Šochman (9:7).
56:41
Peřka z půlky střílí příklepem a trefuje se přesně mezi nohu a ruku Lupoměcha.
55:56
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (8:7).
55:56
Černý svým rychlým tahem vymetl bránu soupeře a posouvá Havířov do vedení.
54:55
Střela Kutáčka blokována obráncem.
53:35
Na Vilíma byl nahozen míček, ale nestihl si ho zpracovat kvůli pressu dalších 2 hráčů v jeho zádech a svou šanci před Lupoměchem nedokázal proměnit.
51:54
Kraus rozehrává z rohu soupeře a Kutáček ihned po přijetí přihrávky posílá příklep na Lupoměcha.
49:43
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Richard Kraus (7:7).
49:43
Klimeš dokázal přes hráče vstřelit gól.
49:21
Tychtl zfaulován u střídačky hostů odkud mají domácí volný úder.
48:22
Vyloučen hráč Filip Řehulka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
47:43
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Richard Marek, asistoval David Jirásek (6:7).
47:43
Marek doklepl do prázdné brány míček od Jiráska.
47:21
Volný úder Kunratic je odehrán do rohu Havířova.
45:42
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
45:42
Tychtl bohužel netrefuje míček, ale kotník soupeře a je mu udělen trest na 2 minuty za hrubost.
45:26
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Kamil Peřka (6:6).
45:19
Vlach zamířil a míček umístil do pravého horního rohu brány a tím tak dorovnal skóre zápasu.
44:48
Volf trefuje tyč Lájovy svatyně.
43:49
Kloza rychle vynesl míček ze svého velkého brankoviště a přesouvá hru na polovinu soupeře.
42:03
Lebeda netrefuje prázdnou bránu.
41:06
Střelu Kutáčka lízl Lupoměch prsty a Havířov může rozehrávat z rohu soupeře.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrávají Kunratice.
37:52
Matloch dostal výchovnou lekci od sudího Gavlase a poslušně se šel posadit na střídačku.
36:20
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Patrik Chládek (5:6).
35:32
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Tomáš Boubelík (5:5).
35:32
Fenik s Boubelíkem dorovnávají skóre zápasu.
34:42
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Richard Kraus (5:4).
34:42
Volný úder domácích proměnil Feber díky kombinaci Matlocha a Krause.
33:39
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Marián Kloza (4:4).
33:39
Kutáček dokázal doklepout míček Klozy do sítě soupeře.
33:22
Kraus uklidnil situaci před bránou domácích a nahodil míček do obrany.
30:24
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jan Novotný, asistoval Adam Kulík (3:4).
30:24
Novotný si výborně naběhl do prázdného prostoru u malého brankoviště odkud jen doklepl míček do brány.
29:22
Volný úder Havířova byl vstřelen do zdi soupeře.
28:38
Novotný chytil nahrávku Vlacha, ale nedokázal trefit ani bránu a míč letí mimo plochu.
26:48
Lája vychytal nečekanou střelu a nahazuje míček do útoku na Klozu.
24:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Patrik Chládek bez asistence (3:3).
24:22
Kunratice se v obraně zatím drží velice dobře a nedovolují Havířovu téměř nic.
23:23
Vyloučen hráč Vojtěch Doleček družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
22:38
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Erik Šochman (3:2).
22:38
A do třetice všeho dobrého zde máme zakončení týmového hatricku, který zařídil Šulc.
21:23
Mikulok prochází přes jednoho hráče, ale střela mu příliš nesedla a trefuje nohu Lupoměcha.
21:00
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Kamil Peřka (2:2).
21:00
Černý rychlým tahem navazuje na Klozovu vlnu.
20:47
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Marián Kloza bez asistence (1:2).
20:47
Tychtl nahodil míček Klozovi do běhu a ten zavěsil míček do levého horního rohu brány.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává Havířov.
20:00
20:00
Střely na branku po 1.třetině: Torpedo 11, Start 20
20:00
19:59
Lupoměch vyráží rukou míček, který dopadal do brány po střele Vilíma.
18:30
Jirásek vyráží střelu, která letěla do prázdné brány a zachraňuje svého brankáře.
17:02
Kloza nedokázal proměnit šanci, kdy běžel sám na Lupoměcha.
16:29
Perglerovi se nepodařilo prohodit Láju a míček nadzvedl příliš nad bránu.
15:42
Fenik zasahuje tyč !
15:17
Kunraticím prochází veškere crossy a dostávají se díky ním do příležitostí, které však mají problém proměnit.
13:52
Černý přestřeluje bránu ve velkém bránkovišti.
12:50
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Radim Slunečko (0:2).
12:50
Chládek trefuje přesně růžek brány.
12:20
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
12:20
Matlochovi po lajně utíká protihráč a místo trefení míčku zasahuje florbalku a jde si odpočinout na 2 minuty.
10:12
Lája hrudí vychytává střelu ze vzduchu od Perglera.
09:19
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Patrik Chládek (0:1).
09:19
Volf zasazuje do sítě domácích první gól za pomocí nahrávky od Chládka.
08:51
Peřka dobíhá protihráče běžícího na Láju a čistým zásahem mu odstřeluje míček pryč z lopaty.
07:22
Vilímovi sklouzává míček v akci 2 na nikoho a zkouší aspoň střelu z otočky, jenž líže tyč brány.
05:02
Chládek se pokusil poslat cross na Klozu, který byl blízko Lupoměcha, ale do nahrávky mu vběhl Doleček a přenáší hru na polovinu domácích.
03:44
Prášek střílí tahem do Šochmana a hra se ihned přesouvá v útočnou akci na Lupoměcha.
02:49
Střela klimeše je odražena florbalkou obránce Kunratic.
01:45
Kutáček svou kličkou přes střed prochází mezi 2 hráčema a nahrává Klozovi do útočného pásma.
01:11
Kunratice svou šanci ztratily v souboji u soupeřova rohu.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrávají Kunratice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Tomáš Volf, Radim Slunečko, Patrik Chládek, Ivan Pergler, Vojtěch Doleček
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Daniel Matloch, Richard Kraus, Tomáš Vlach, Adam Feber, Jakub Mikulok