4:0
0:1
- : -

Tatran Teka Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:4
20. Ondřej Němeček, 30. Matěj Havlas, 31. Milan Meliš, 33. Petr Brautferger, 40. Filip Langer - 11. Milan Bína, 17. Milan Bína, 18. Lukáš Gregor, 49. Milan Bína; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 9 - Karel Šantora 18; po třetinách: 1:3, 4:0, 0:1;
60:02
60:01
Dnešní utkání nabídlo pořádné drama, hru nahoru dolů, zvraty ve skóre a vůbec - hala je, myslím, "pokřtěná" více než dostatečně důstojně. Domácí uhájili vítězství 5:4, které se ale zrodilo až ve druhé třetině. Pro dnešek je to už vše. Díky hráčům, divákům a pořadatelskému týmu za zápas a těším se zase někdy příště napočtenou.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Tatran 6 - SKV 3
60:00
Celkový počet střel: Tatran 23 - SKV 13
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Kotlase: Do zápase jsme vstoupili slušně. Ve druhé třetině nám chyběl dobrý pohyb dopředu. Nenavázali jsme na dobrou hru v první třetině a k tomu jsme přidali dvě zbytečná vyloučení, které soupeř trestal. Ve třetí třetině zlepšení, ale jeden gól nestačil. Škoda neproměněných šancí. Díky za zápas. Snad bude i další.
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: Dnes utkání svázané velkou nervozitou. I díky zlepšenému výkonu ve druhé třetině se nám podařilo utkání dotáhnout do vítězného konce. Věřím, že takto vydřené tři body nás do dalších zápasů uvolní. Děkujeme soupeři a skvělým divákům.
60:00
59:59
Ještě několikrát měli domácí možnost dát gól do prázdné branky, SKV zase v šesti bušilo na vrata u Kříže, ale domácí dokázali ubránit všechny střely a útoky. Tatran tedy vyhrává dnešní utkání poměrem 5:4.
59:15
SKV v šesti.
59:07
A po závaru a zmařené příležitosti Tatranu Šantora v bráně.
58:56
Šantora zpět v bráně. A pak zase zpět na střídačce.
58:31
SKV opět v šesti.
57:20
Hosté to zkouší v šesti bez brankáře, ale jen chvíli.
57:14
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:14
Hosté z TJ SKV vybírají oddechový čas, aby ještě něco vymysleli do posledních minut třetiny.
56:25
Šindelář v zajímavé šanci, jeho střelu ještě tečoval někdo ve žlutém, takže Tatran se stále může pokoušet o zteč Šantorovy svatyně.
55:35
Strachota vysoce přestřeluje Kříže i jeho branku. Ještě reklamuje teč domácí obrany, ale rozhodčí viděli své.
54:40
Tlapákova střela od poloviny doletěla až poblíž branky SKV, kde v souboji Pánek ještě stihl lehce tečovat míček. To však bylo zhruba vše, co mohlo ohrozit natahujícího se Šantoru.
53:18
Hartman střelou neproklestil cestu skrze zakleknutého Němečka.
52:37
Střelu Zbyňka Stuchlíka zablokoval na hrudi Šindelář.
51:52
Poprosím minutu ticha za Strachotovu florbalku. Budiž jí palubovka lehká.
51:12
Mezi hráči to začíná vřít, cítím ve vzduchu nějakou dvouminutovku :/
50:18
Bína i po hattricku je stále při chuti. Tatran se naštěstí stihl zformovat a zabránit krosové přihrávce na téměř jistý gól.
48:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Jan Procházka (5:4).
48:44
Střelou z minimálního úhlu na delší tyč završuje hattrick Bína a stahuje náskok na pouhý jeden gól.
48:02
Svobodovu dalekonosnou střelu po teči vypíchnul Kříž.
47:16
Šantora opět zažil horké chvilky, Tatran ale míjí hřiště.
46:59
Kříž v sedě zlikvidoval střelu Svobody.
46:34
Havlas chtěl vymíchat již ležícího Šantoru, ale ten se nedal a udržoval pozornost do poslední chvíle.
44:54
Novotný na Mühlfaita před brankou Kříže poslal oblouček, naštěstí si nedal vlastňáka.
43:52
Skřivánek na Gregora do rohu, kde je o míček obral domácí hráč.
42:56
Vítovec ze zřejmě oblíbené vzdálenosti poloviny hřiště neprostřeluje Šantoru, kterému míček ještě po teči poskočil nad palubovkou.
42:20
Gregor tvrdě napálil zakleknutého bránícího Honzu Kolíska.
41:49
Meliš bekendem vysoko nad Šantorovu branku.
40:59
Lanc zablokoval přihrávku, ta ale skončila v autu, takže Tatran zůstává v útočném naladění.
40:01
Poslední buly do třetiny vybojovali hosté z Vinohrad.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Tatran 7 - SKV 3
40:00
39:59
Hosté ještě nepříjemně kousali, ale stav zůstává nezměněný 5:3, tentokrát ve prospěch Tatranu. Hra se nám skórem zajímavě přelévá; uvidíme, co přinese poslední třetina zápasu.
39:26
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Milan Meliš (5:3).
39:26
Tatran bleskově využívá přesilovku, kdy Meliš šikovně nahrál Langerovi na gól.
39:10
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry.
39:10
Svoboda po faulu a nařízeném volném úderu pro Tatrann odpálil míček do zámezí, čímž si od rozhodčích vysloužil odeslání na dvě minuty na trestnou lavičku za zdržování hry.
38:27
Tlapák v presu mezi Fialou a Hartmanem s obtížemi vybojoval míček.
37:45
Lavičce Tatranu se něco nezdálo na verdiktu rozhodčích.
36:32
Domácí přežili oslabení bez úhony.
36:20
Ondra Stuchlík netrefil vzdálenější roh branky za Křížem, který měl jako na podnose.
35:52
Domácí obrana zatím v početní nevýhodě pozorná.
34:32
Vyloučen hráč Jakub Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
34:32
Přesilovku si vyzkouší také Vinohrady, Kolísko odpočívá po sekeře.
33:23
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Lukáš Gregor.
33:23
Domácí obrana zatahala za záchrannou brzdu a protože se situace odehrála v těsné blízkosti Křížovy branky, bylo nařízeno trestné střílení. Gregor nevymíchal Kříže, Tatran tedy stále drží náskok jednoho gólu.
32:22
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Matěj Havlas (4:3).
32:22
Tatran dnes poprvé ve vedení! Brautferger se prosazuje po asistenci od Havlase.
32:15
Dnešní utkání ve specifických podmínkách (roušky pro všechny mimo hráče a rozhodčí) sleduje 150 diváků. Mockrát děkujeme za vaši podporu!
30:39
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Martin Šindelář (3:3).
30:39
Domácí trestají vyloučení SKV už po 19 vteřinách. Meliš srovnává stav na 3:3 a tak "začináme od nuly".
30:20
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
30:20
Vyloučení na straně hostů. Zbyněk Stuchlík se příliš opřel do florbalky a za sekání nás přišel navštívit na trestné lavici.
29:50
Hosté ale neponechávají nic náhodě.
29:24
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Filip Langer (2:3).
29:24
Domácí pozvolna stahují náskok Vinohrad. Havlasovi tentokrát sřela sedla a už to máme jen o gól.
29:12
Kříž posílá míček na Vítovce.
28:57
Kolísko z výběhu netrefuje zařízení.
27:16
Pánek dalekonosnou střelou trefuje roh haly, která je od hřiště docela dost vzdálená.
26:27
Vítovec z poloviny hřiště trefil Šantorův hrudní chránič. Zadunělo to pěkně.
25:24
Tlapák střelu podmáznul a tak ji zachytil hráč SKV. V přečíslení se jim naštěstí pro domácí nepodařilo navýšit svůj náskok, a situaci stihli zachránit obránci Tatranu.
24:45
Langer chtěl zamést míček zpoza branky na delší tyči Šantory, ale jeho pokus za brankou vystihl Svoboda.
24:08
Domácí po autu za brankou rozehrávají z rohu.
23:24
Kolískovu střelu zpomalil Gold a podobně jako v předešlé situaci na druhé straně hřiště měl Šantora též drobné problémy vypozorovat trajektorii míčku.
21:54
Gregor pálil, Tlapák míček tečoval a Kříž se jentaktak natahoval po míčku, který naštěstí mířil mimo branku. Tyto střely jsou pro brankáře vždy velmi náročné.
21:21
Langer v tutovce netrefil balonek.
20:01
Druhé buly na úvod třetiny pro sebe vybojovali hráči Tatranu, po dlouhé blokádě na středovém křížku.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Tatran 10 - SKV 7
20:00
19:50
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček bez asistence (1:3).
19:50
Tak přeci jen :) Deset vteřin před koncem první třetiny se individuálně prosazuje Ondra Němeček. Do konce třetiny se už nic nestalo, takže to zatím máme 1:3 z pohledu Tatranu.
19:20
Domácí se snaží snížit seč můžou, ale na tabuli stále svítí stav 0:3.
18:17
Tlapákova střela poskočila přes botu bránícího hráče, ještě před brankou stál další hráč Tatranu, ale Šantora moc práce neměl.
17:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Martin Skřivánek (0:3).
17:32
Z obrácení rytmu hry se opět gólově prosazují hráči ve žlutém.
17:08
Brautferger z dobrého místa střelil jen botu někoho z hráčů.
16:25
16:25
Podruhé se dnes prosazuje Bína. Domácí by měli zabrat zejména v přesnosti přihrávek, protože už prohrávají 0:2.
15:57
Goldovu vysokou střelu s jedním odskokem lapá v polostoji Kříž.
14:56
Vítovec napálil hruď Šantory.
14:20
Langerovu krosovku přes střed hřiště zablokoval Hartman.
13:34
Kříž je drsný kluk a jen tak se nedá, a tak může i nadále střežit tatranskou svatyni.
13:21
Kolísko se snažil vykvedlat Šantoru, ale střela skončila jen u jeho roztažených nohou. Po brejku se hosté hnali na Kříže, který utrpěl nějaký kopanec či ránu a je ošetřován.
12:51
Bína střílí projektil těsně nad levým rohem Křížovy branky.
11:20
Gregor téměř zametl míček kolem Křížovy tyčky.
10:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Jan Svoboda (0:1).
10:11
Hosté otevírají skóre zápasu. Po menších potížích kolem časomíry můžu i informovat, že gólový účet v této hale otevřel Bína po spolupráci se Svobodou. 0:1
10:08
Šindelář povedenou skákavou oklamal protihráče, následně však bekendem netrefuje.
10:07
Langer z uctivé vzdálenosti netrefuje hřiště.
10:00
Havlasova střela mířila mimo branku, Šantora tygrem chytá odražený míček od mantinelu.
09:14
Procházka těsně vedle tyčky Křížovy branky.
08:37
Bínovu žabičku zkrotil na zemi Kříž.
07:40
Pánkovu střelu zblokoval Strachota.
06:54
Brautferger při snaze trefit míček ze vzduchu v těsné blízkosti Šantory bohužel zahrál vysokou holí.
06:01
Brautferger od mantinelu těsně mimo branku, následně Havlas též netrefuje. Šantora se ale pěkně protáhnul.
05:15
Bína a Sádlo za brankou Kříže bojují o míček, rozhodčí jej přisoudili hostům.
04:26
Strachota čaroval poblíž branky Kříže, po tečích ve skrumáži před brankou míček ulítl obloučkem za branku. Domácí si jistě oddechli.
03:39
Langerovi uskočil míček z čepele, následně se na něj vrhnul Svoboda a celá situace skončila výhodou pro Tatran.
03:16
Havlas jen těsně míjí Šantorovu branku.
02:22
Šantora poprvé za zápasl ikviduje střelu z rohu.
01:50
Standartka z rohu pro Vinohrady, Kříž v pohodě hlídá situaci.
00:53
Hartman téměř zalehl Havlase u mantinelu, míček zůstal na hokejkách SKV.
00:16
Brautferger v příležitosti, která gólem neskončila.
00:01
Úvodní regulérní buly zápasu vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Oliver Gold, Ondřej Stuchlík, Jan Fiala, Petr Hartman, Martin Skřivánek
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Ondřej Němeček, Filip Langer, Matěj Havlas, Petr Brautferger
00:00
Krásné pozdní odpoledne/večer ze Sportovního centra Řepy, které se od nové sezóny 2020/2021 stává domovskou halou mužského A-týmu Tatran Teka Střešovice. Protože se jedná o "křest" haly pro superligu, čeká nás zajímavý úvodní program.
00:00
K premiérovému zápasu Livesport Superligy zde v SC Řepy nastoupí týmy Tatran Teka Střešovice a jejich vyzyvatelé z TJ Sokol Královské Vinohrady.
00:00
Hala potemněla, atmosféra pro zahájení jak dělaná. V 19:00 nás čeká buly, a já vám již tradičně dopředu popřeju krásný zážitek, ať už v hale nebo u tohoto online či video přenosu.
00:00
Před začátkem zápasu nastupuje na plochu starostka Prahy 17 paní Jitka Synková, prezident klubu Tatran Střešovice Tomáš Kafka a bývalý prezident klubu Martin Vaculík. Paní starostka se rovněž stará o úvodní vhazování.