2:2
1:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - SOKOLI Pardubice B 4:4
4. Lukáš Rázl, 19. Jakub Krtička, 25. Lukáš Rázl, 37. Jakub Vysoký - 22. Vít Votruba, 28. Vít Votruba, 31. Marek Štrych, 42. Matěj Stieber; rozhodčí: Martin Trnka - David Kytler; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Šimon Sedláček 19 - Martin Stehlík 19; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:2;
45:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Náchod 8, Pardubice 9. Střely celkově: 23:23
45:00
44:57
Timeout Florbal Primátor Náchod B
44:57
Timeout pro domácí. Poslední minutu hosty nekompromisně presují a teď mají poslední tři vteřiny na volný úder a vstřelení rozhodující branky.
44:20
Tak teď jsme viděli několik šancí pro domácí, ale žádná nedopadla.
42:29
Patrik Winter nám právě dokazuje, proč je náchodský kapitán. Jeho formace nebezpečně ohrožuje branku hostů.
41:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil Matěj Stieber, asistoval Matěj Kňava (4:4).
41:06
Těsně po skončení přesilovky využili ještě hosté své doznívající převahy a vsítili vyrovnávací branku díky velkému shonu před brankou.
40:48
Domácí v plném počtu.
40:08
Pěkný vývoz Jana Prouzy na soupeřovu půlku teď Náchodu zachránil spoustu trablů.
38:48
Vyloučen hráč Jakub Krtička družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost.
38:48
Pardubice jdou do přesilovky.
37:20
Pres Náchoda před soupeřovou brankou před chvílí přinesl ovoce, ale tento úspěch se jim zatím nedaří zopakovat.
36:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Lukáš Rázl (4:3).
33:00
Šimon Sedláček dnes exceluje! Ačkoliv na něj šel de facto sólový nájezd, tak ho zachytil, a ubránil i následující dorážku. Velmi kvalitní zákrok.
31:45
První dvě minuty zápasu probíhají velmi napínavě, a hostům se dokonce zadařilo vyrovnat. Bude to ještě velmi zajímavé.
30:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil Marek Štrych, asistoval Jan Piskač (3:3).
30:00
30:00
Střely na bránu v 2. třetině: Náchod 7, Pardubice 7.
30:00
Vědecké okénko: Udávání počtu střel jakožto statistiky je mírně zavádějící. Jako střely se totiž počítají pouze ty rány, které se dotknou branky nebo je zachytí brankář. Spousta výstřelů ale míří mimo bránu, a ty se do statistik nepočítají. Přesto ale mají velký vliv na posuzování kvality týmu, k čemuž se často využívá právě počet střel.
30:00
Vědecké okénko, část 2: Pokud bychom chtěli zachytit korelaci mezi počtem střel a výkonem týmu, museli bychom vytvořit podíl, nazývaný třeba výstřely, který by počítal rány mířící mimo bránu, ale do správné oblasti. Tento podíl by měl menší hodnotu než samotné střely, ale i tak by měl výpovědní hodnotu. Toto téma je předmětem dalšího výzkumu.
30:00
28:57
Sólo útěk Plachého (asi?) z Pardubic vypadal velmi nebezpečně, ale střela letila až za mantinel a k bráně se ani nepřiblížila.
27:42
Hopsavá přihrávka Vysokého teď prošla přímo mezi nohama Skalskému, což je škoda, protože by z ní mohla být pěkná akce.
27:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil Vít Votruba, asistoval Jakub Dynter (3:2).
26:44
Vyloučen hráč Patrik Winter družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra rukou.
26:08
Jan Skalský si teď vodil hráče hostů podél mantinelu, jako kdyby je měl na provázku.
24:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Jan Skalský (3:1).
24:39
A opět jeden hezky rozjetý protiútok. Tentokrát se Rázl se Skalskými nezastavili, dokud míček nedostali až do pardubické branky.
24:28
Krásná práce náchodského brankáře.
23:00
Dva na jednoho před domácí brankou, ani tak ale hosté nevsítili gól, hlavně díky pohotové obraně.
21:18
21:18
Po útoku domácích ale následoval rychlý protiútok hostů, který vyústil v dobrou dorážku do sítí golmana Sedláčka a první gól pro hosty.
21:02
Rychlá střela z rychlého útoku domácích, skvěle vychytaná.
18:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Krtička, asistoval Jakub Vysoký (2:0).
18:03
Druhá dnešní branka byla tak rychlá, že jsem pouze zaregistroval Krtičku u golmana, kterak z otočky posílá příihraný míček rovnou do sítě.
16:23
Tímto bychom chtěli pozdravit Pavla Misinského, člena a bývalého kapitána náchodského B-týmu, který se dnešního zápasu bohužel nemůže zúčastnit. Čau Pavle, zápas je vyvážený,a velmi, velmi napínavý.
15:00
15:00
Střely na branku v první třetině: Náchod 8, Pardubice 7.
15:00
14:54
Kvalitní pres před pardubickou branou, je to dost vyvážené a napínavé.
14:27
Skrumáž před náchodskou brankou, Sedláček v ohrožení, ale ustál to skvěle.
13:59
A nyní Patrik Winter a jeho proslulá střela, kterou ale brankář hostí protentokrát zastavil.
11:12
Bohužel se nyní Knettigovy kvality projevily až příliš silně, když u mantinelu "sundal" jednoho hráče Pardubic.
09:20
Měli jsme možnost obdivovat defenzivní kvality náchodského beka Jiřího Knettiga, díky jehož zásahu se Náchod dostal z poměrně stresové situace a dokonce mohl projít do protiútoku.
08:11
Poněkud velká strkačka u manitnelu skončila rozehrávkou pro Náchod, který z ní ale nic moc nevytěžil.
07:06
Únik dva na jednoho hostů opět výtečně ubránil náchodský brankář.
04:01
Nádherně ubráněná rozehrávka hostů před náchodskou svatyní skončila v kvalitně postavené zdi a následně v golmanovi Sedláčkovi. Ani další pokusy o střelu nebyly úspěšné.
03:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Vojtěch Linhardt (1:0).
03:38
Přesilová hra Náchoda končí poměrně brzy díky efektivní kombinaci Linhardt-Rázl.
02:54
Vyloučen hráč Matěj Holešovský družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:55
A to byl jasný faul na Vančáka, po kterém mají náchodští výhodu na balónku a minutu hrají v šesti, přičemž se snaží dostat k soupeřově brance.
00:36
Začátek se rozjel ve velkém stylu. Kombinace první náchodské lajny se dostala nebezpečně blízko pardubické brány, ale jejich obrana byla dostatečně efektivní.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a David Kytler.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice B: brankář: Martin Stehlík; hráči v poli: Marek Štrych, David Plachý, Jakub Dynter, Jan Piskač, Vít Votruba