9:1
- : -
FBC Přerov

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Přerov 16:3
3. Dan Peterek, 5. Dan Peterek, 11. Lukáš Fukala, 16. Ondřej Jankovský, 23. Tomáš Abík, 25. Radovan Kufa, 28. Lukáš Fukala, 33. Tomáš Abík, 34. Šimon Bartoš, 37. Filip Szemla, 37. Viktor Karásek, 38. Nikolas Vizváry, 43. Jakub Galia, 43. Filip Szemla, 43. Tomáš Abík, 45. Václav Richtár - 1. František Šamořil, 8. David Zmeškal, 44. Radek Weidinger; rozhodčí: Václav Šumšal - Aleš Horváth; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Blažek ? - Marek Eliáš ?; po třetinách: 3:2, 4:0, 9:1;
45:00
Komentář trenéra domácích: Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostí: Dnešní zápasy nám nastavily zrcadlo. I přes dva nepříznivé výsledky jsme v rámci možností rádi za náš výkon. Děkuji všem hráčům, brankáři, rozhodčím i soupeři.
45:00
44:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Richtár, asistoval Nikolas Vizváry (16:3).
43:31
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Radek Weidinger, asistoval Noel Gavaller (15:3).
42:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Abík, asistoval Lukáš Fukala (15:2).
42:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Szemla, asistoval Lukáš Fukala (14:2).
42:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Galia, asistoval Ondřej Jankovský (13:2).
37:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Václav Richtár (12:2).
36:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktor Karásek, asistoval Šimon Bartoš (11:2).
36:07
33:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šimon Bartoš, asistoval Radovan Kufa (9:2).
32:17
30:00
30:00
27:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Fukala bez asistence (7:2).
26:48
Vyloučen hráč Dominik Pělucha družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
26:18
Vyloučen hráč Tomáš Abík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Radovan Kufa, asistoval Šimon Bartoš (6:2).
22:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Abík bez asistence (5:2).
15:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Nikolas Vizváry (4:2).
15:00
15:00
11:43
Zmeškal - Šamořil - Gavaller to je nejlepší lajna dnešního utkání
10:45
07:48
Branku družstva FBC Přerov vstřelil David Zmeškal, asistoval František Šamořil (2:2).
04:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dan Peterek, asistoval Šimon Bartoš (2:1).
02:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dan Peterek, asistoval Václav Richtár (1:1).
00:17
Branku družstva FBC Přerov vstřelil František Šamořil, asistoval David Zmeškal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Šumšal a Aleš Horváth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Marek Eliáš; hráči v poli: Jonáš Pavliš, Jan Hrubča, František Šamořil, Gabriela Vaculová, Vojtěch Řezníček
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Martin Blažek; hráči v poli: Filip Novotný, Ondřej Jankovský, Václav Richtár, Dan Peterek, Tomáš Řihák