- : -
Zlín Lions
FBC Přerov

Zlín Lions - FBC Přerov 15:6
6. Jan Veselý, 8. Karel Ševčík, 10. Adam Jiříček, 10. Karel Ševčík, 18. Jan Veselý, 20. Ondřej Balner, 23. Karel Ševčík, 25. Adam Jiříček, 27. Adam Jiříček, 30. David Vodica, 31. David Vodica, 32. Lukáš Kubíček, 35. Jakub Vít, 42. Josef Nikolov, 45. Jakub Vít - 14. Štefan Bubela, 16. Dominik Pělucha, 20. Gabriela Vaculová, 34. Štefan Bubela, 38. Jonáš Pavliš, 38. Štefan Bubela; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Marek Šiška ? - David Janál ?; po třetinách: 4:1, 6:2, 5:3;
45:00
Komentář trenéra domácích: Na to že jsme byli téměř kompletní měl výkon k ideálu daleko. Pokud v příštím zápase nepředvedeme odpovědnější a obětavější výkon může nás to stát body. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Komentář trenéra hostů: Zlín byl jednoznačně lepším týmem, obranná stránka hry se nám dnes vůbec nedařila. Dát Zlínu 6 branek je určitě jedna z pozitivních věcí. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
44:54
Valuškova hra, to je důvod proč nelituju že jsem dnes přišel.
44:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vít bez asistence (15:6).
42:01
Gavaller se snažil vymíchat golmana, nakonec však zvolil zakončení ve stylu Ondry Foldyna neboli mezi nožky. To mu ale brankář nedovolil.
41:25
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Josef Nikolov, asistoval Adam Jiříček (14:6).
39:10
Emilek poslal Kowalika na eidam
37:58
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Štefan Bubela, asistoval František Šamořil (13:6).
37:36
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jonáš Pavliš, asistoval Noel Gavaller (13:5).
36:48
Timeout FBC Přerov
36:48
Vyloučen hráč David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:48
Vyloučen hráč Josef Nikolov družstva Zlín Lions na 2 minuty za zdržování hry.
34:32
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vít, asistoval František Tvrdoň (13:4).
33:36
31:34
Březík svou nepřesnou přihrávku doprovází slovy "Ježiš sorry kámo.,,
31:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Kubíček, asistoval Jan Veselý (12:3).
30:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil David Vodica, asistoval Karel Ševčík (11:3).
30:00
30:00
29:23
Branku družstva Zlín Lions vstřelil David Vodica, asistoval Vojtěch Březík (10:3).
29:01
Řezníček řídil podnapilý
26:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adam Jiříček, asistoval Vojtěch Valůšek (9:3).
24:12
24:12
Vypadá to, že Jiříček dnes chytl slinu
22:34
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Karel Ševčík, asistoval Jan Veselý (7:3).
19:49
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Gabriela Vaculová, asistoval František Šamořil (6:3).
19:40
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Ondřej Balner, asistoval Adam Jiříček (6:2).
19:04
Bubela v samostatném úniku přišel o florbalku.
18:38
Vyloučen hráč Dominik Pělucha družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
18:32
Vyloučen hráč Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
17:30
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Veselý, asistoval David Vodica (5:2).
15:35
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Dominik Pělucha, asistoval Noel Gavaller (4:2).
15:35
Pělucha svou bombou z půlky nedal brankáři šanci
15:00
15:00
13:54
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Štefan Bubela, asistoval Noel Gavaller (4:1).
13:54
Gavaller předvedl sólo jak Messi proti Granadě a našel Bubelu do prázdné
11:00
Gavaller na hrotu by se dal přirovnat k Messimu, takzvaně čeká na penaltu... GOAT
10:01
Gavaller - Šamořil... tato dvojice vážně baví diváky svými kombinacemi. Zakončení však pokulhává.
09:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Karel Ševčík, asistoval David Vodica (4:0).
09:03
08:09
Jiříček z předbrankového prostoru pouze do 4. řady
07:44
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Karel Ševčík, asistoval David Vodica (2:0).
05:25
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Veselý, asistoval David Vodica (1:0).