1:2
2:0
- : -

FbC Barracudas Slaný - Florbalová akademie MB 5:2
3. Tomáš Richtr, 12. Jiří Rafaj, 33. Jiří Rafaj, 46. Ondřej Richtr, 56. Vojtěch Teslík - 31. Aleš Tůma, 40. Jan Ulman; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava 14 - Radovan Kopuletý 28; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: "Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do dalšího kola." Komentář vedoucího týmu domácích: "Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, které nám však ukázalo naše nedostatky. Rovněž děkujeme divákům za velkou podporu."
55:46
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
55:30
Timeout Florbalová akademie MB
55:30
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval David Štechmüller (5:2).
51:04
Vyloučen hráč David Štechmüller družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře.
45:09
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Ondřej Richtr, asistoval Jiří Rafaj (4:2).
44:46
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
39:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman, asistoval Michal Stehlík (3:2).
36:25
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hra na zemi.
33:16
Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil Tomáš Richtr.
32:52
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval Tomáš Richtr (3:1).
31:21
Vyloučen hráč Michal Macků družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
30:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Petr Machač (2:1).
27:18
23:50
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra na zemi.
20:00
20:00
15:52
Vyloučen hráč Patrik Martinovský družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
11:53
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval Tomáš Koten (2:0).
02:25
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Patrik Martinovský (1:0).