0:4
1:7
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FTC Vysoké Mýto 5:15
4. Patrik Jurco, 5. Tadeáš Vaněk, 8. Tomáš Langer, 15. Patrik Jurco, 53. Tadeáš Vaněk - 4. Milan Koubek, 9. Lukáš Večeře, 17. Milan Koubek, 17. David Šimáček, 23. Petr Lesák, 24. Vít Jakubec, 25. Petr Lesák, 36. Petr Lesák, 42. Adam Kobr, 42. Petr Lesák, 43. Milan Koubek, 44. Adam Kobr, 48. Milan Koubek, 52. Milan Koubek, 54. Milan Koubek; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 4:4; využití: 1:3; diváků: 142; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 38 - Tomáš Olejár 29; po třetinách: 4:4, 0:4, 1:7;
60:00
59:59
Komentář trenéra FbK Orlicko-Třebovsko Martina Šmída: Utkání jsme si prohráli vlastními individuálními chybami, když jsme nezvládli hru zejména v obraném pásmu. Děkujeme publiku za podporu a gratulujeme soupeřům k postupu.
59:59
Komentář trenéra týmu FTC Vysoké Mýto Jindřicha Večeře: První třetinu jsme prospali. Něco jsme si řekli o pauze v kabině a druhá třetina to už bylo ono. Třetí třetina byla pouze otázkou skóre. Domácí tým je výborný ale nám to dnes prostě sedlo. Děkujeme divákům za podporu a soupeřům za utkání.
56:32
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:41
Vyloučen hráč Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
54:41
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
53:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek bez asistence (5:15).
52:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Patrik Jurco (5:14).
51:25
Třetí třetina jasně ve prospěch hostí.
51:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (4:14).
50:06
Vyloučen hráč Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
47:20
46:50
Domácí si hru příliš neusnadňují.
46:44
Vyloučen hráč Petr Fiala družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
43:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Tomáš Vítek (4:12).
42:44
42:16
Zanedlouho hosté zvyšují na náskok již šesti branek. Nemáme slov.
41:58
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Libor Knypl (4:10).
41:47
Hosté využívají svou šanci a rozdíl je již o pět branek.
41:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (4:9).
41:20
Hostům se nabízí možnost zvýšení náskoku po nedovoleném vrážení Šmída.
40:40
Vyloučen hráč Vojta Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
39:51
Doufejme že domácí přijdou po pauze silnější.
36:05
Vysoké Mýto odskakuje na rozdíl čtyř branek ve vlastním oslabení.
35:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák bez asistence (4:8).
34:03
Domácím se naskytuje možnost snížit, uvidíme zda ji využijí.
33:43
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:00
Hráči domácích nedostávají příliš příležitostí snížit.
24:33
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
24:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Tomáš Vítek (4:7).
24:32
Hosté po pár vydařených akcích odskakují na rozdíl tří branek.
23:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Radim Jiráský (4:6).
16:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Šimáček, asistoval Libor Knypl (4:4).
16:36
Hosté předvedli nádhernou akci a snižují.
16:35
14:59
Důraz před bránou hostí se zatím OT vyplácí. Zvyšují na rozdíl dvou branek.
14:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Tadeáš Vaněk (4:2).
13:28
Jurco ve skvělé příležitosti, bohužel míjí.
10:59
Olejár také drží krok a hlavně svůj tým.
10:20
Hrdlička předvádí neskutečné zákroky.
08:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Večeře bez asistence (3:2).
07:46
Domácí bleskově využili přesilovku.
07:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Vojta Šmíd (3:1).
07:30
Vyloučen hráč Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
07:28
Tempo hry je naprosto nevídané, doufáme že to vydrží do konce utkání.
04:55
Vaněk dostává domácí do vedení. Je to fantastická podívaná.
04:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Tomáš Dryml (2:1).
03:51
Hosté bleskově srovnávají.
03:45
03:40
Po parádním zákroku Hrdličky jdou do vedení domácí.
03:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco bez asistence (1:0).
02:41
Domací využívají každé šance, bohužel zatím jsme gól neviděli.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Olejár; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Vojtěch Pavlák, Jiří Unzeitig, Milan Koubek, Adam Kobr
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: David Čížek, Pavel Horák, Petr John, Petr Stolín, Tomáš Langer