5:3
5:1
- : -

FLORBAL JABLONEC - Floorball Club FALCON 11:4
8. Zbyněk Hujer, 27. Jan Kantor, 28. Lukáš Jarolímek, 30. Jan Malinovský, 37. Zbyněk Hujer, 40. Zbyněk Hujer, 41. Daniel Endrle, 42. Jan Kantor, 52. Jan Mikula, 59. Zbyněk Hujer, 60. Lukáš Jarolímek - 21. Jakub Škrdla, 27. Jakub Škrdla, 33. Martin Tůna, 43. Jakub Škrdla; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Martin Maňák 23 - Michal Novák 27, Jan Bušina 8; po třetinách: 1:0, 5:3, 5:1;
60:00
Hráči utkání byli za tým hostí 48 Jakub Škrdla a za domácí hráč č. 66 Zbyněk Hujer.
60:00
Komentář trenéra hostí Jakub Ších: První utkání v sezóně nám nevyšlo podle představ. Soupeř nás trestal hlavně z rychlých protiútoků. Když jsme se nadechovali k obratu, tak přišla zbytečná vyloučení. Soupeři děkujeme za férové utkání. Příští týden budeme silnější.
60:00
Komentář trenéra domácích Javůrka: Začátek utkání z obou stran velmi opatrný. Na začátku druhé třetiny jsme přestáli tlak soupeře a jakmile jsme šli na tři útoky, byli jsme lepší. Soupeř navíc začal kupit chyby na hokejce a z protiútoků jsme navyšovali skóre. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:59
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Daniel Endrle (11:4).
58:55
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Zbyněk Hujer, asistoval Jakub Daníček (10:4).
58:55
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
55:16
Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil Jakub Škrdla.
55:16
Martin Maňák fantasticky chytil nájezd.
51:50
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula, asistoval Jan Malinovský (9:4).
50:43
50:43
Vyloučen hráč Jakub Hejzlar družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:06
47:06
Na hřišti se nám to přiostřuje.
42:34
Vyloučen hráč Lukáš Jarolímek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
42:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Miloš Beer (8:4).
41:26
Timeout Floorball Club FALCON
41:26
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor, asistoval Jakub Daníček (8:3).
41:26
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Bušina družstva Floorball Club FALCON
40:45
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Daniel Endrle, asistoval Jakub Daníček (7:3).
40:45
Máme tu druhého prvního střelce Daniela Endrleho v mužském týmu. Gratulujeme.
40:00
40:00
39:39
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Zbyněk Hujer, asistoval Lukáš Jarolímek (6:3).
39:39
Zbyněk Hujer dovršil svůj první hattrick v sezóně, jelikož očekáváme i další.
36:47
32:17
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval David Janáček (4:3).
29:06
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Malinovský, asistoval Daniel Měkota (4:2).
27:35
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Zbyněk Hujer (3:2).
26:45
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Matěj Nezbeda (2:2).
26:30
26:30
Vedoucí branku domácích vstřelil benjamínek týmu Jan Kantor, pro kterého to byla první branka v mužském týmu.
20:38
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla z trestného střílení (1:1).
20:00
20:00
19:46
Falcon poslední dvě minuty drží míček a jablonečtí se jen obtížně dostávají ze své půlky.
15:18
Falcon nyní po chybě obrany nastřelili břevno.
13:14
Hra se zatím přesouvá ze strany na stranu a šance střídá šanci. Bohužel oba týmy jsou zatím nepřesný.
07:46
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Zbyněk Hujer, asistoval Jan Mikula (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Jakub Ších, David Janáček, Miloš Beer, Martin Tůna, Jakub Hrubeš
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Martin Maňák; hráči v poli: Vojtěch Čivrný, Jan Malinovský, Jan Mikula, Lukáš Jarolímek, Jakub Horčička