5:1
5:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FK Slovan J.Hradec 13:2
8. Filip Blažek, 12. Jakub Mikolášek, 17. Adam Stejskal, 22. Patrik Hrubý, 26. Jakub Mikolášek, 31. Hynek Mošna, 36. Patrik Hrubý, 40. Matyáš Moller, 49. Hynek Mošna, 49. Jan Holý, 49. Matyáš Moller, 51. Mikuláš Mazanec, 56. Patrik Med - 25. Roman Sedlák, 54. Jakub Jindra; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6:4; využití: 3:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Michal Schödlbauer 23 - Jakub Rytíř 34; po třetinách: 3:0, 5:1, 5:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Celkem jednoznačné utkání, přesto si z něj odnášíme několik poznatků. Dobrý začátek sezóny. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jiří Prokýšek): První zápas nás nezachytil v dobrém rozpoložení. V každém souboji jsme byli pozdě a zbytečně ztráceli balon. Nedokázali jsme se přizpůsobit tempu, které soupeř udával a proto jsme zaslouženě prohráli. Děkujeme soupeři
60:00
Střely ve 3. třetině: Slavia 19 - JH 7, celkem 48 - 25
60:00
58:26
Utkáni nám pomalu končí , ale stále se hraje ve velice dobrém tempu.
55:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Šimon Dubský (13:2).
53:33
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Jan Šimic (12:2).
53:20
Vyloučen hráč Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Mikuláš Mazanec, asistoval Vojtěch Porazil (12:1).
48:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matyáš Moller bez asistence (11:1).
48:24
Timeout FK Slovan J.Hradec
48:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Holý, asistoval Patrik Hrubý (10:1).
48:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Blažek (9:1).
48:03
Dvojité vyloučení netrvalo moc dlouho ...
47:54
Vyloučen hráč Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
47:54
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
44:44
Vyloučen hráč Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - 15:9
40:00
Ve druhé třetině jsme viděli zlepšený výkon obou mužstev , i přesto mladý tým Jindřichova Hradce zatím neklade Slavii moc velký odpor.
40:00
39:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matyáš Moller, asistoval Jakub Mikolášek (8:1).
36:42
Brankář domácích zázračně lapil nebezpečnou střelu hostí.
35:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Patrik Med (7:1).
33:22
Vyloučen hráč Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Jakub Mikolášek (6:1).
30:31
Parádní akci domácích zakončil Mošna střelou do prázdné brány.
28:01
Med teď trápí hosty svým uměním u mantinelu
27:02
Vyloučen hráč Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
25:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (5:1).
24:37
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Roman Sedlák, asistoval Jakub Jindra (4:1).
24:29
23:32
Domácí kapitán zkoušel zakončit akrobaticky zpoza brány ,nevyšlo to...
21:55
20:00
20:00
střely - 13:9
20:00
První třetinu si podmanila první lajna domácích, řádil především fanoušek bostonských medvědů Kuba Mikolášek.
20:00
18:44
Vyloučen hráč Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Jakub Mikolášek (3:0).
15:23
Domácím se teď nedaří usadit v útočném pásmu ,a navíc to vypadá, že přijdou o zraněného Vojtu Porazila.u
12:12
Vyloučen hráč Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:16
11:12
Vyloučen hráč Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Jakub Mikolášek (1:0).
05:17
Mikolášek trefuje břevno, zatím největší šance zápasu.
02:45
Hra od začátku patří domácím, ale zatím bez nějaké větší šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Jakub Jindra, Vojtěch Bartoň, Roman Sedlák, Jan Šimic, Waldemar Vrba
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Michal Schödlbauer; hráči v poli: Filip Konrady, Filip Blažek, Adam Stejskal, Hynek Mošna, Jakub Mikolášek