1:0
1:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Chomutov 3:2
3. Jana Vostrá, 24. Michaela Urbanová, 49. Jana Vostrá - 10. Simona Chodurová, 44. Tereza Suková; rozhodčí: Jan Husák - Ondřej Horažďovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 18 - Aneta Blahníková 26; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:1;
60:00
Střely na branku: domácí - 12, hosté - 8
60:00
Komentář trenéra hostů (Miroslav Moro): Domácí hráli dobře, přesto jsme tady šahali po bodu a možná i více. Po včerejším večerním zápase na Vinohradech už jsme neměli tolik sil.
60:00
Komentář trenéra domácích (Milan Bejček): Po včerejší blamáži jsme dnešní osekávanou odehráli lépe (hůře už to snad ani nešlo), byli jsme větší část utkání aktivnější, měli více šancí, takže vítězství považuji za spravedlivé. ALE - shledání v lepším století to ještě rozhodně nebylo. Děkuji soupeřkám a ostatním aktérům, zraněným přeji brzké vyléčení.
60:00
59:56
Vyloučen hráč Jana Vostrá družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
48:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jana Vostrá, asistoval Jitka Jedličková (3:2).
43:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tereza Suková, asistoval Lenka Čiháková (2:2).
34:51
Vyloučen hráč Jana Vostrá družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:11
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Martina Špetová.
23:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Karolína Vostracká (2:1).
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 8, hosté - 5
20:00
09:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Chodurová, asistoval Denisa Ulčová (1:1).
02:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jana Vostrá, asistoval Michaela Mašková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Ondřej Horažďovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Daniela Kornalíková, Eliška Šidlochová, Denisa Ulčová, Tereza Suková, Barbora Suková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Karolína Vostracká, Michaela Mašková, Martina Špetová, Michaela Urbanová, Jana Vostrá