2:1
4:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC ROKYCANY 12:2
10. David Pilík, 11. Jakub Mikolášek, 13. Pavel Šimeček, 15. Pavel Šimeček, 15. Jakub Mikolášek, 20. Pavel Šimeček, 26. Pavel Šimeček, 37. Adam Stejskal, 47. Pavel Šimeček, 51. Hynek Mošna, 52. Jindřich Mošna, 57. Adam Stejskal - 21. Martin Štván, 58. Lukáš Bendek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Jiří Cisler 7, Vojtěch Horák 3 - Martin Štochl 15, Jan Barna 14; po třetinách: 6:0, 2:1, 4:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: 15 - 4
60:00
komentar trenera hostu : Velmi težký zápas proti takovému soupeři. Víme na čem pracovat a příště přijedeme silnější. Děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších kol poháru.
60:00
Komentář trenéra domácích (L. Kubinec): Jsme rádi, že jsme zápas překlopili na svoji stranu celkem brzy. Cením si nasazení a hry na míčku po celý zápas, škoda, že to tam časem přestalo padat. Díky za zápas, těšíme se na další kolo!
60:00
59:36
Cink! Tyčka za zády rokycanského brankáře.
57:48
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Fiala (12:2).
57:48
Rokycany korigují skóre, oba týmy již v pěti.
56:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal bez asistence (12:1).
56:50
Ne tak na druhé straně, z dorážky se prosazuje junior Stejskal.
56:20
Horák efektně vyráží při přesunu maskou, skóre se nemění.
55:45
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
55:45
Vyloučen hráč Lukáš Mašek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
51:20
Každej zkazí... dokonce i Honza Žák. Za tohoto stavu ho však netrefená prázdná kasa nemusí až tolik mrzet.
51:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval Ondřej Kuhajda (11:1).
51:02
A je to o deset...
50:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Patrik Med (10:1).
50:50
Utažená střela Hynka Mošny míří nad nohu hostujícího brankaře.
48:50
Ojedinělý výpad Rokycan končí zaduněním míčku o zadní mantinel.
46:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavel Šimeček bez asistence (9:1).
46:29
Po nepřehledné situaci končí Barna vedle branky, zatímco míček v ní.
44:50
Již několikátá střela Slavie v této třetině, všechny ale končí na síti za bránou.
40:01
Fanklub Adama Tkadlece truchlí, plzeňský kapitán odložil florbalku a chopil se masážního válce. Pro dnešek má odpracováno.
38:30
Drtivý zámek Slavie, dělovkou do přilby se prezentuje domácí Váňa.
37:06
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost.
37:06
Oddychnout si potřeboval i hostující Soukup, jako záminku k odpočinku si vybral hrubost.
36:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal bez asistence (8:1).
36:29
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Barna družstva FBC ROKYCANY
36:29
Stejskal nejprve na vlastní půlce odzbrojil rokycanskou legendu Boháče, načež individuální průnik zakončil střelou k tyči.
32:22
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Horák družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
32:22
Hosté teď v akci 2 na 1 trestuhodně míjí odkrytou branku.
31:10
Domácí opět v oslabení na míčku a aktivní i směrem dopředu.
29:31
Vyloučen hráč Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:31
Po hezké akci si Med počínal při dorážce vlastní střely příliš horlivě a stráví dvě minuty v karanténě.
25:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Konrady (7:1).
25:45
Pohledná přímočará akce po ose Váňa-Konrady-Šimeček končí další brankou do odkryté klece.
24:17
První a zároveň poslední přesilovkovou střelu Rokycan vyráží Cisler do rohu.
24:05
I přes oslabení většinu času na míčku slávisté.
22:20
Vyloučen hráč Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
22:20
Známý zvuk srážky dvou florbalek a následně zdvižená paže obou sudích posílají Kuhajdu na dvě minuty odpočívat.
20:48
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván, asistoval Jakub Svejkovský (6:1).
20:48
Nenápadnou střelou z půlky snižuje Štván. Cisler se jen zmateně rozhílží, míček vůbec neviděl.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 12 - 4
20:00
19:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Žák (6:0).
19:36
Po skvělém průniku Žáka si s přihrávkou na střed poradil Šimeček a kompletuje tak hattrick již v první třetině. Čepice však zůstávají na hlavách diváků.
16:04
Hosté teď podruhé výrazněji zahrozili, z těžké situace ale trefují jen brankáře.
14:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek z trestného střílení (5:0).
14:51
Pravák... klička do bekhendu... elegantní a účinné, máme tu bůra.
14:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Tomáš Váňa (4:0).
14:19
Hostující obrana úplně přestala hrát, Šimeček bez slitování trestá ranou na zadní tyč.
12:24
12:24
V odloženém vyloučení domácí přidávají branku číslo tři.
12:15
První práce pro Cislera, střelu z blízka v pohodě kryje.
11:19
Hostující brankář Štochl teď podržel svůj tým a vyráží ramenem.
10:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Patrik Med (2:0).
10:34
Také druhou branku mají na svědomí mladíci, k tyči se ze středu trefuje Kuba Mikolášek.
09:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Pavel Šimeček (1:0).
09:52
První střela která prošla do brány končí gólem! Od mantinelu trefuje horní růžek mladší z bratrů Pilíků.
07:52
Plzeňští junioři chybovali při rozehrávce, soupeř si ale s nabídnutým míčkem neporozuměl.
05:50
Pěknou kombinaci do středu zakončoval Jindra Mošna, bohužel pro domácí nepřesně.
04:20
Šimeček hledal bekhendem poslepu Žáka, ten v běhu ze vzduchu netrefil. Slávisté nadále aktivnější.
03:45
Většina hry se zatím omezuje na souboje při mantinelu.
02:30
Precizní placírkou teď rozehrál útočnou akci Jirka "Ribéry" Cisler.
01:30
Zatím bez gólové šance, ale na míčku je více Slavia.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Martin Soukup, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Fiala, Martin Štván
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Filip Konrady, David Pilík, Jan Žák, Pavel Šimeček, Tomáš Váňa