1:2
0:1
- : -

FbC Jazzmani Žatec - FBC Vipers Most 3:7
6. Adam Šole, 13. Ondřej Halíř, 28. Adam Šole - 5. Daniel Ryk, 7. Patrik Hanousek, 8. Patrik Hanousek, 14. Patrik Hanousek, 18. Karel Bednář, 20. Martin Nedvěd, 44. David Volf; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jiří Moravec; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Hrnčiřík ? - Jakub Alfery ?, Ondřej Soldátek ?; po třetinách: 2:4, 1:2, 0:1;
45:00
43:06
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil David Volf, asistoval Patrik Hanousek (3:7).
42:37
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Soldátek družstva FBC Vipers Most
30:00
30:00
27:06
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Šole, asistoval Ondřej Halíř (3:6).
27:06
Šole mu ho tam neuvěřitelně fouknul!
23:00
Halíř dostal křeč a spadl na zem jako mrtvá ryba. Ovšem zvedá se a odchází na střídačku
22:31
Vyloučen hráč Václav Hnízdil družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
21:51
Šole obehrál dva hráče na mantinelu a hned míček dále posunul! Má ode mne velkou pochvalu!
20:09
Kraus výborné zpracování tělem! Tak to má být! Hned poté střílel na branku ale gol nepadl
19:18
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Martin Nedvěd, asistoval Jaroslav König (2:6).
19:18
Most odskakuje zase o tři goly!
18:42
Hotovson se jen tak po hřišti potuluje, nepotkává se s balonem. To je doslova florbalová tragédie
17:26
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Karel Bednář, asistoval Daniel Ryk (2:5).
14:58
U té situace v 5:52 jsem myslel samozřejmě míček :--)
13:19
Vyloučen hráč David Žitný družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za bránění ve hře.
13:13
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Patrik Hanousek, asistoval Jaroslav König (2:4).
13:13
Hanousek slaví hattrick
12:00
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Halíř, asistoval Václav Hnízdil (2:3).
12:00
A už je to jen o jeden gol
10:28
Bednář z trestné vyběhl jako by mu to tady patřilo.
08:17
Vyloučen hráč Karel Bednář družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
07:51
07:51
Most odskakuje už o dva goly
06:16
05:52
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Šole, asistoval Václav Hnízdil (1:1).
05:52
Sole se podíval golmanovi do očí a šoupnul mu ho tam
05:17
V posledních minutách jsou na míči spíše hostí než domácí.
04:07
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Daniel Ryk, asistoval Filip Jirásek (0:1).
04:07
Ryk dobře věděl co udělat a kam míček poslat!
03:51
Krásná střela Halíře ale míček končí za bránou.
02:29
Rychlost tohoto zápasu stoupá rychle jako počet nakažených v česku.
01:26
Zatím to vypadá že všichni jdou do tohoto zápasu po hlavě
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: David Volf, Radek Babák, Jaroslav König, Patrik Hanousek, Martin Nedvěd
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Petr Hrnčiřík; hráči v poli: Václav Hnízdil, Ondřej Halíř, Petr Hotový, Jaroslav Dyrynk, Jan Modróczki