2:6
- : -
Aligators

FBC SLOVÁCKO - Aligators 5:12
9. Martin Hadaš, 15. Robin Hromeček, 16. Martin Hadaš, 48. Lukáš Blizňák, 53. Josef Blaha - 4. Tomáš Líznar, 10. Pavel Zbořil, 14. Pavel Zbořil, 23. Viktor Kejík, 24. Tomáš Líznar, 25. Lukáš Gregr, 43. Pavel Zbořil, 47. Patrik Jedlička, 49. Pavel Zbořil, 52. František Chmela, 54. Martin Dlouhý, 60. Tomáš Líznar; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: David Číž ? - Vojtěch Ott ?, David Nečas ?; po třetinách: 3:3, 0:3, 2:6;
60:00
Komentář trenéra domacích: Začatek zápasu nám nevyšel podle představ, první 10 minut jsme byli ještě v šatně, po vyrovnání jsme začali hrát svoji hru, bohužél druhá třetina rozhodla o osudu utkání. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům .
60:00
komentář trenéra hostů Patrika Procházky: Vlažný start do zápasu a houževnatý soupeř nás dostal pod tlak, naštěstí si naši hráči včas uvědomili, že nikdo jiný jak oni sami nás z toho nedostane. Ve hře už se namá objevují automatismy, které nám mohou vyhrávat všechny zápasy. Jsem rád, že se můžeme opřít o pokračující dobré oslabení, jako tomu bylo v sezóně minulé. Přeji hodně štěstí soupeři v lize. Tešíme se na další kolo poháru!!!
60:00
59:33
Branku družstva Aligators vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Martin Dlouhý (5:12).
53:06
Branku družstva Aligators vstřelil Martin Dlouhý, asistoval Tomáš Líznar (5:11).
52:35
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Josef Blaha, asistoval Marek Körber (5:10).
51:50
Branku družstva Aligators vstřelil František Chmela bez asistence (4:10).
49:03
Vyloučen hráč Marek Körber družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost.
48:42
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (4:9).
47:06
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Lukáš Blizňák, asistoval Marek Körber (4:8).
46:44
Branku družstva Aligators vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Dominik Král (3:8).
42:27
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (3:7).
40:00
40:00
34:25
Vyloučen hráč Tomáš Jedlička družstva Aligators na 2 minuty za zdržování hry.
33:41
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva Aligators na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:27
Střídání brankáře. Nový brankář David Nečas družstva Aligators
24:29
Branku družstva Aligators vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Pavel Zbořil (3:6).
23:02
Branku družstva Aligators vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Tomáš Jedlička (3:5).
22:52
Branku družstva Aligators vstřelil Viktor Kejík, asistoval Lukáš Gregr (3:4).
21:36
Vyloučen hráč Josef Blaha družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
15:07
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Martin Hadaš, asistoval Jiří Stašek (3:3).
14:56
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Robin Hromeček, asistoval David Číž (2:3).
14:21
Trestné střílení družstva FBC SLOVÁCKO neproměnil Jiří Provazník.
13:47
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil bez asistence (1:3).
09:17
Branku družstva Aligators vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Matyáš Zouhar (1:2).
08:18
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Martin Hadaš, asistoval Filip Petřík (1:1).
03:22
Branku družstva Aligators vstřelil Tomáš Líznar, asistoval František Chmela (0:1).