4:4
3:2
- : -

Orel Dolní Bojanovice - Hornets Brno ZŠ Horní 8:13
5. Adam Horňák, 22. Jiří Košutek, 22. Martin Kaňa, 29. Zdeněk Kuchyňka, 36. Zdeněk Kuchyňka, 54. Adam Horňák, 54. Adam Horňák, 57. Jiří Košutek - 3. Vincent Drápal, 7. Vincent Drápal, 10. Ondřej Krejčí, 12. Ondřej Krejčí, 16. Robin Růžička, 17. Adam Obertan, 17. Vincent Drápal, 24. Ondřej Krejčí, 25. Jakub Matula, 27. Patrik Fabián, 40. Ondřej Krejčí, 45. Martin Janiczek, 60. Matěj Lang; rozhodčí: Petr Galasovský - Marek Loskot; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Filip Hubačka ? - Tomáš Limberg ?; po třetinách: 1:7, 4:4, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: V první třetině nám zrychlovaný pohyb hráčů i balonku přinesl rozhodující náskok. Od druhé třetiny jsme trochu zvolnili a situace přehrávali. Soupeř předvedl velmi sympatický běhavý florbal a přejeme mu hodně štěstí do ligy. Díky soupeři, rozhodčím i skvělým pořadatelům!
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Bohuna: Do zápasu jsme vstoupili s aktivním presinkem. Soupeř trestal naše osobní chyby a vytvořil si rozhodující náskok. Od druhé třetiny jsme se trošku zatáhli a hrozíli z rychlých brejků. Možná i polevením soupeře se hra vyrovnala. Soupeři gratulujeme k postupu a děkujeme za utkání. Přejeme, ať se jim v sezoně daří. Děkujeme též rozhodčím a divákům.
60:00
59:13
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matěj Lang, asistoval Adam Obertan (8:13).
58:19
Timeout Orel Dolní Bojanovice
56:56
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Jiří Košutek bez asistence (8:12).
53:33
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Martin Kaňa (7:12).
53:20
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák z trestného střílení (6:12).
44:58
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Daniel Havel (5:12).
40:00
40:00
39:31
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Daniel Havel (5:11).
35:39
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Zdeněk Kuchyňka, asistoval Adam Horňák (5:10).
28:35
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Zdeněk Kuchyňka, asistoval Martin Kaňa (4:10).
26:44
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (3:10).
24:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Vincent Drápal (3:9).
23:30
Vyloučen hráč Tomáš Havlíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za držení.
23:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Matyáš Weinstein (3:8).
21:46
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Martin Kaňa, asistoval Adam Horňák (3:7).
21:34
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Jiří Košutek, asistoval Tibor Pecha (2:7).
20:00
20:00
16:40
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Patrik Fabián (1:7).
16:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Adam Obertan, asistoval Jan David Šamánek (1:6).
15:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička bez asistence (1:5).
11:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Robin Růžička (1:4).
09:16
06:28
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Filip Barus (1:2).
04:08
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Zdeněk Kuchyňka (1:1).
02:38
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Jakub Matula (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Galasovský a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Vincent Drápal, Vojtěch Smutný, Filip Barus, Patrik Fabián, Jakub Matula
00:00
Line-up domácích Orel Dolní Bojanovice: brankář: Filip Hubačka; hráči v poli: Adam Horňák, Zdeněk Kuchyňka, Martin Kaňa, Filip Pazderka, František Jansa