1:4
0:2
- : -

Florbal Ústí - FbŠ Bohemians 1:10
16. Markéta Kociánová - 3. Adéla Bočanová, 6. Anna - Marie Divišová, 10. Hana Poláková, 15. Anna - Marie Divišová, 19. Hana Poláková, 26. Nikola Hrabánková, 27. Hana Poláková, 29. Veronika Loudová, 43. Hana Poláková, 44. Dominika Vatahová; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Kateřina Kočová 19 - Pavla Lišková 9; po třetinách: 0:4, 1:4, 0:2;
45:00
Střely ve třetí třetině: Florbal Ústí - 5, FBŠ Bohemians - 5
45:00
Vyjádření trenéra domácích p. Michala Wildhabera: Nakonec to nebyla ani tak okleštěná sestava způsobená zraněními, ale především respekt ze zvučného soupeře, který nás zatlačil do hluboké ofenzivy a vnesl nervozitu na naše hole. Postupem času jsme si na vyšší tempo zvykali a předvedli i ojedinělé útočné záblesky.
45:00
Vyjádření p. Wilhabera (2. část): Velkou poklonu musím složit za poslední dějství, kde holky předvedly heroický výkon- Děkujeme soupeři za zážitek a přejeme hodně štěstí do další sezony.
45:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Snažili jsme se do hry dostat především pohyb v útoku, který se nám celkem dařil, ale nikdy to nebylo 100%. Musíme máknout na koncovce, protože skóre mělo být výraznější. Děkujeme soupeři za zápas a jsme rádi za postup, ale nyní se už soustředíme na sobotní extraligu.
43:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Gabriela Vaníčková (1:10).
42:45
Vyloučen hráč Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (1:9).
42:31
Timeout FbŠ Bohemians
41:56
Neumanová sama před brankou, bohužel neusměrnila míček na backhandu a šanci nevyužila
40:30
Kočová zastavila míček na brankové čáře
39:48
Boehmka povozila Ústí na kolotoči, Kočová ale všechny střelecké pokusy zlikvidovala
28:17
Vyloučen hráč Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Loudová, asistoval Lucie Hernandezová (1:8).
28:08
Na první pohled nepovedená přesilovka nakonec končí brankou
26:54
Poláková to schytala míčkem do obličeje, z jejího výrazu můžeme odhadnout, co si asi myslí
26:30
Vyloučen hráč Elena Nygrýnová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra bez hokejky.
26:12
25:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Nikola Hrabánková, asistoval Veronika Loudová (1:6).
15:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Markéta Kociánová, asistoval Natálie Neumanová (1:4).
14:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Hana Poláková (0:4).
14:35
Krásný signál pražského celku při rozehře z rohu
13:51
Ze střídačky hostů se ozývá hlasité "Pojď press", dejte domácím už chvilku klidu...