1:3
1:3
- : -

FbŠ Bohemians B - OLYMP FLORBAL 3:9
10. Ondřej Plecháč, 30. Ondřej Erben, 45. Kryštof Blažej - 2. Tomáš Jirát, 3. Matyáš Prchlík, 6. David Jurášek, 22. Antonín Háček, 28. David Jurášek, 29. Erik Němčík, 33. Erik Němčík, 38. Erik Němčík, 39. Patrik Cakl; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Schmitt ? - Filip Hejtík ?; po třetinách: 1:3, 1:3, 1:3;
44:40
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Ondřej Erben (3:9).
38:13
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Patrik Cakl, asistoval Matyáš Prchlík (2:9).
37:33
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Erik Němčík, asistoval David Jurášek (2:8).
32:43
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Erik Němčík bez asistence (2:7).
31:43
Vyloučen hráč Tomáš Slavík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
29:17
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Erben, asistoval Vojtěch Duchoslav (2:6).
28:58
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Erik Němčík, asistoval David Nesnídal (1:6).
27:49
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek, asistoval Jiří Beck (1:5).
21:04
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Antonín Háček z trestného střílení (1:4).
19:28
Vyloučen hráč Tomáš Slavík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
09:11
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč bez asistence (1:3).
05:45
02:23
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Prchlík, asistoval Antonín Háček (0:2).
01:17
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Jirát, asistoval David Nesnídal (0:1).
00:43
Vyloučen hráč Ondřej Erben družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Petr Schmitt; hráči v poli: Vojtěch Duchoslav, Martin Boháč, Petr Hromádko, Tomáš Vostřel