3:1
3:2
- : -

TJ Sokol Dobříš B - FbK 1996 Příbram 8:4
4. Marek Šíp, 9. Vladimír Pejla, 19. Jan Vrba, 24. Jakub Dragoun, 24. Jan Vrba, 26. Michal Kolář, 28. Vladimír Pejla, 33. David Šiška - 5. Jaroslav Skácel, 20. Jaroslav Vlček, 31. Martin Ondráček, 32. Jaroslav Vlček; rozhodčí: Filip Bollardt - Jakub Kabourek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Bláha ? - Jiří Korous ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:2;
36:00
35:40
Vyloučen hráč Pavel Zeman družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za blokování hokejky.
32:30
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil David Šiška, asistoval Vladimír Pejla (8:4).
31:07
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Vlček, asistoval Jaroslav Skácel (7:4).
30:16
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Martin Ondráček, asistoval Jaroslav Skácel (7:3).
27:33
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Vladimír Pejla, asistoval Jakub Brabec (7:2).
25:00
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Michal Kolář bez asistence (6:2).
24:00
24:00
23:29
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Jan Vrba, asistoval Vladimír Drnec (5:2).
23:05
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Jakub Dragoun, asistoval Jakub Brabec (4:2).
19:29
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Vlček, asistoval Pavel Zeman (3:2).
18:03
12:00
12:00
11:22
Vyloučen hráč Jan Vrba družstva TJ Sokol Dobříš B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:39
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Vladimír Pejla, asistoval Jakub Dragoun (2:1).
04:59
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Skácel bez asistence (1:1).
03:13
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil Marek Šíp, asistoval Jan Vrba (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Jakub Kabourek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK 1996 Příbram:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dobříš B: brankář: Petr Bláha; hráči v poli: Michal Kolář, František Doležal, Vladimír Drnec, Jakub Brabec, Vladimír Pejla