1:0
0:5
- : -

TEXAS LONGHORNS B - FBC Hornets Praha 3:6
1. Ondřej Šereda, 11. Martin Murín, 13. Vojtěch Mlnářík - 11. Ondřej Křivánek, 25. Matouš Havlena, 26. Petr Šimek, 28. Petr Šimek, 29. Matouš Havlena, 32. Petr Šimek; rozhodčí: František Raffay - Daniel Kyndl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Merta ? - Jan Dušek ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:5;
36:00
31:35
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Petr Šimek, asistoval Jan Zahálka (3:6).
28:02
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Matouš Havlena, asistoval Petr Vinopal (3:5).
27:14
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Petr Šimek, asistoval Jaroslav Biskup (3:4).
25:36
24:40
24:00
24:00
19:21
Vyloučen hráč Jan Valenta družstva TEXAS LONGHORNS B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:58
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil Vojtěch Mlnářík, asistoval Filip Kovář (3:1).
12:00
12:00
10:42
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Ondřej Křivánek bez asistence (2:1).
10:22
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil Martin Murín, asistoval Filip Kovář (2:0).
02:10
Utkání má velký spád. Chlapci běhají, leč bez balonku. Utkání, přihlíží kde kdo.
00:40
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil Ondřej Šereda, asistoval Martin Poruba (1:0).