1:3
4:4
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Florbal Chomutov 10:8
6. Jiří Šincl, 12. Radim Kahánek, 14. Radim Kahánek, 16. Dominik Hubl, 19. Radim Kahánek, 33. Petr West, 43. Jiří Šincl, 46. Petr West, 53. Tomáš Hanzlík, 60. Vojtěch Blana - 15. Vojtěch Bernas, 21. Erich Kellermann, 24. Tomáš Novotný, 28. Daniel Grener, 47. Jiří Giptner, 52. Tomáš Novotný, 52. Tomáš Novotný, 57. Tomáš Novotný; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:5; využití: 1:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 21 - Jan Vlček 27; po třetinách: 5:1, 1:3, 4:4;
79:59
Komentář trenéra hostí: Zápas jsme si prohráli nedúrazem před naší brankou. Domácí dobře bránili a využili našich chyb. Doma budeme lepší, poučíme se z našich chyb a jedeme dal. Budeme stále pozitivní a sezona je dlouhá. Díky soupeři za utkaní a hodně štěstí v nováčkovské sezoně. Videorozhovory: https://www.youtube.com/watch?v=75IZ7fMuKEY&feature=youtu.be&ab_channel=LetkaTV
79:59
Komentář trenéra domácích Petra Gajdy: Vždy to říkám v nové lize. Takže, dobrý večer 1. ligo jsme FBC Letka a budeme vás bavit:o) Užasná atmosféra, famózní první třetina , kde jsme to točili perfektně. Pak jsme se nechali zatlačit, určitě psychicky a dělali jsme chyby, které soupeř nekompromisně trestal. Výhra se počítá. Uvidíme, jaká bude letošní sezóna a co nám situace dovolí, ale jsme rádi a všem děkujeme.
60:00
59:59
Střely domácí:17,Hosté:9
59:37
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Radim Kahánek (10:8).
59:27
Domácí tedy přesilovka pět na tři
59:00
Tak Chomutov úplně nezvládl konec zápasu, dvě zbytečné vyloučení
58:36
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
58:28
Peksa neudržel nervy na uzdě a oplatil šťouchnutí
58:25
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
56:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Petr Pastor (9:8).
56:11
Standardní situace pro Letku, byla rozehrána bleskově střelou, ale golman vše jistí
55:47
Šincl byl teď doslova vyhozen z hřiště, chvíli se za mantinelem nezvedal ,ale už je opět na nohou
54:47
Chomutov nenapadá, čeká co obránci vymyslí
54:08
Šarša bojuje před bránou Hrabáčka jako lev, ale zatím pro jeho smůlu je otočený zády, tak toho moc nevymyslí
53:41
Nová tvář týmu Hanzlík taky okusil jaké to je dát gól v první lize
52:57
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Jiří Šrámek (9:7).
52:02
Hosté opět se dotahují na rozdíl jediné branky.
51:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Ondřej Šarša (8:7).
51:52
Bohužel Kopp nešťastně botou namířil míček do brány Hrabáčka, ale s tím nešlo dělat vůbec nic
51:23
51:08
Hubl rozehrává z rohu, ale manévr se mu úplně nepovedl, takže míček mají na hokejce hosté
50:30
Fair play funguje, domácí hráč se přiznal, že trefil míček.
49:40
Vlček fantasticky zasáhl proti střele Smrčky.
49:05
Síť se sice rozvlnila, ale pouze boční, takže Hrabáček mohl s klidem sebrat míček a rozhodnout se co dál
47:27
Kahánek skvěle odhadl kde půjde přihrávka a vykročil proti ní
47:01
Obrana domácích bohužel nepodržela Hrabáčka, kdy Giptner měl snadnou práci, protože střílel pouze na golmana domácích
46:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Zbyněk Hlaváček (8:5).
45:50
Tento gól byl cítit ve vzduchu, protože domácí už v předešlé minutě měli šanci.
45:18
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr West, asistoval Martin Krupa (8:4).
44:44
Hubl nezpracoval neposedně skákavý míček
43:01
Tak to byla rána tohohle zápasu, Šincl napřáhl a vymétá růžek brány Vlčka
42:59
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šincl, asistoval Vojtěch Blana (7:4).
41:21
Hubl se dostal přes 2 hráče, ale golman už si ho pohlídal a nepustil míček za svá záda
39:41
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:45
Hrabáček se stihl krásně přemístit, zabránil jistému gólu .
36:12
Šincl zkoušel střelu z otočky, ale míček mu vyletěl dříve, než zamýšlel
35:30
Tempo hry je opravdu vysoké a oba týmy jsou připraveni fyzicky velmi dobře.
33:23
Krásná přihrávka od Ondrucha, Westovi stačilo jen nastavit dobře hůl
32:58
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr West, asistoval Dalibor Ondruch (6:4).
32:44
Ondruch jako tank spoluhráč, protihráč prostě šel dopředu
31:42
Pastor nejprve klasicky zkoušel pod ruku Hrabáčka a po sléze další střelu zablokoval Kopp
31:01
Standardní situace pro Chomutov, kterou však nevyřešili dobře.
30:42
Smrčka hodně důrazně tělem zahrál, ovšem v rámci pravidel, ovšem řekl Kellermannovi, že tudy to nepůjde
30:04
Blana čeká, kdo se mu nabídne z volných hráčů
29:13
Hrábáček vykryl rukou na poslední chvíli míček, který letěl do brány, to byl krásně reflexivní zákrok. A bohužel pro domácí, hosty tento gól ještě více nakopl a dostali slinu po vyrovnávacím gólu.Domácí by se měli rychle oklepat, protože zatím hrají v druhé třetině na 60%
27:58
Pravidlo nedáš dostaneš se opět potvrdilo. Nejprve mohl skórovat Šincl, kdy šel z boku na golmana, ale netrefil. Hned z protiakce se trefil Grener
27:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Grener, asistoval Jiří Giptner (5:4).
26:01
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, hostujícím ten gol pomohl a jsou aktivnější
25:30
Novotný zkoušel střílet do stejného místa, kde už Hrabáček jeden dostal, tedy pod rukou vedle nohy, ale tentokrát se nenechal nachytat
24:40
Souboj u mantinelu Smrčky s Peksou. Oba se přeletěli přes, ale už jsou oba na nohou a pokračuje se dále
24:00
Domácí obrana zaspala a prakticky nechala Hrabáčka na pospas a bohužel střelec se nemýlil
23:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Erich Kellermann (5:3).
23:18
Tak to byl famózní zákrok nohou od Vlčka, podržel svůj tým
22:23
Smrčka zkusil kličku mezi dvěma hráči, ta se mu však nepovedla, naštěstí to bylo na polovině hrací plochy, takže z toho nebylo nic horkého
21:30
Pastor nahrál krásně a Kellermann to trefil ještě líp, protože do šlo těsně kolem tyčky pod rukou golmana domácích
20:55
Hosté začínají přesilovkou, kterou využívají
20:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Petr Pastor (5:2).
19:10
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:41
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Lukáš Toman (5:1).
16:18
Vyloučen hráč Zbyněk Hlaváček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:10
Gól hostí byl krásný na tři rychlé doteky, ovšem hned na to Hubl vrací tří brankové vedení Letce
15:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radim Kahánek (4:1).
14:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Jiří Giptner (3:1).
14:01
Šarša střílel od středového kruhu, ale domácí obránce obětavě klekl do rány
13:09
Celkově na míčku jsou více domácí, hosté zatím jsou nebezpeční pouze z brejků
13:08
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (3:0).
11:43
Krásná střela od Kahánka, který se nemilí a navyšuje skóre zápasu a využité přesilovka. Hned vzápětí Hranicky střílel, ale golman hostí byl na svém místě
11:27
11:20
Hosté vyhazují z rohu své brány na protější roh a na chvíli se tak osvobozují.
10:50
Domácí dostávají výhodu v podobě přesilové hry
10:13
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:30
A opět skvěle zasahující Hrabáček.Velice aktivní Kellermann. KLičkoval mezi obránci Letky a úspěšně
06:50
Uf Dominik Hubl mohl navýšit skóre svého týmu, kličkou na střed obelhal jednoho hráče a šel proti dalšímu, ten už však s nim stačil držet krok a nepustil ho samotného na golmana
05:25
Hosté začínají vystrkovat růžky, domácí se dostávají pod tlak, Ale z proti akce domácí tým dává gól
05:20
04:14
Domácí velmi aktivně napadají, hosté se dostali na polovinu Letky, ovšem pouze za bránu a tam toho moc neudělali
03:21
Hosté čekají na správný okamžik, zatím však si to obránci dávají před svým golmanem
02:46
Hubl střílel, ale rána se svezla po holi obránce hostí
02:20
Hrabáčka prověřil střelou z dálky Kellermann, domácí golman však byl jistý, tento zákrok byl důležitý pro rozehřátí