2:0
1:1
- : -

K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno B 5:1
10. David Brouček, 15. Mojmír Pruch, 20. Mojmír Pruch, 27. Aleš Dokládal, 38. David Brouček - 41. Jan Hušek; rozhodčí: Jakub Cigl - Pavel Rýznar; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Gotschim ? - Ondřej Věžník ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:1;
45:00
40:05
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Hušek, asistoval Jakub Hrubý (5:1).
37:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil David Brouček, asistoval Filip Juřica (5:0).
35:28
Vyloučen hráč Aleš Dokládal družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za opakované přestupky.
33:29
Vyloučen hráč Jakub Hrubý družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
26:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Aleš Dokládal, asistoval Tomasz Sikora (4:0).
24:48
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno B neproměnil Jan Hušek.
19:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Mojmír Pruch, asistoval Ondřej Vývoda (3:0).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Mojmír Pruch, asistoval Petr Bednář (2:0).
09:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil David Brouček, asistoval Ondřej Vývoda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Pavel Rýznar.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B: brankář: Ondřej Věžník; hráči v poli: Tomáš Weiser, Daniel Galanský, Libor Urbánek, Michal Weiser, Michaela Žáková