1:1
3:3
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - SFK Kozel Kroměříž 6:4
9. Michael Ceyp, 9. Filip Dvořák, 17. Michal Malec, 39. Michal Malec, 41. Lukáš Martinek, 42. Jan Nevěděl - 27. Vojtěch Dofek, 35. Dominik Šťastník, 45. Dominik Šťastník, 45. Dominik Šťastník; rozhodčí: Jakub Fedra - David Poliak; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Kölbl ? - Radim Kovář ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:3;
45:00
44:32
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil Dominik Šťastník bez asistence (6:4).
44:19
41:41
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jan Nevěděl, asistoval Tomáš Bartoš (6:2).
40:23
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Lukáš Martinek bez asistence (5:2).
38:53
Timeout SFK Kozel Kroměříž
38:53
Vyloučen hráč Jakub Gheorghe družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:36
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Michal Malec, asistoval Michael Trávníček (4:2).
34:20
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil Dominik Šťastník, asistoval Vojtěch Dofek (3:2).
31:43
Vyloučen hráč Antonín Valíček družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za zdržování hry.
30:00
30:00
26:14
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil Vojtěch Dofek, asistoval Ondřej Savčák (3:1).
16:31
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Michal Malec, asistoval Tomáš Bartoš (3:0).
15:00
15:00
11:25
Vyloučen hráč Vojtěch Dofek družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za sekání.
08:29
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Filip Dvořák, asistoval Michal Malec (2:0).
08:15
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Michael Ceyp bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Fedra a David Poliak.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel Kroměříž:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Jan Kölbl; hráči v poli: Antonín Valíček, Jan Nevěděl, Michael Trávníček, Michael Ceyp, Tomáš Jančařík