2:0
5:2
- : -

Zlín Lions U14 - FBC SLOVÁCKO pink 9:2
8. Michael Kovářů, 8. Michael Kovářů, 20. Radim Malaník, 23. Kryštof Černošek, 27. Jonáš Bernátík, 31. Michael Kovářů, 31. Vojtěch Balner, 34. Jonáš Bernátík, 36. Adam Vaculík - 26. Richard Kovařík, 30. Richard Kovařík; rozhodčí: Jiří Chromek - Robin Hromeček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Outrata ? - Jakub Stránský ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 5:2;
36:00
35:47
Vyloučen hráč David Michálek družstva FBC SLOVÁCKO pink na 2 minuty za sekání.
35:01
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil Adam Vaculík, asistoval Radim Malaník (9:2).
33:46
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil Jonáš Bernátík, asistoval Kryštof Černošek (8:2).
32:05
Vyloučen hráč Radim Malaník družstva Zlín Lions U14 na 2 minuty za špatné střídání.
31:31
Trestné střílení družstva Zlín Lions U14 neproměnil Jonáš Bernátík.
30:36
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil Vojtěch Balner, asistoval Jonáš Bernátík (7:2).
30:11
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil Michael Kovářů, asistoval Adam Vaculík (6:2).
29:35
Branku družstva FBC SLOVÁCKO pink vstřelil Richard Kovařík, asistoval Adam Bukvald (5:2).
26:52
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil Jonáš Bernátík, asistoval Matěj Štětkář (5:1).
25:11
Branku družstva FBC SLOVÁCKO pink vstřelil Richard Kovařík, asistoval David Michálek (4:1).
24:00
24:00
22:24
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil Kryštof Černošek, asistoval Ondřej Dvorský (4:0).
19:04
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil Radim Malaník, asistoval Jonáš Bernátík (3:0).
14:35
Vyloučen hráč Kateřina Mrázková družstva FBC SLOVÁCKO pink na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
07:25
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil Michael Kovářů, asistoval Radim Malaník (2:0).
07:15
Branku družstva Zlín Lions U14 vstřelil Michael Kovářů, asistoval Martin Čapek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Chromek a Robin Hromeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO pink: brankář: Jakub Stránský; hráči v poli: Kateřina Mrázková, Adam Bukvald, Matěj Babula, Richard Kovařík, David Michálek
00:00
Line-up domácích Zlín Lions U14: brankář: Matěj Outrata; hráči v poli: Radim Malaník, Ondřej Dvorský, Martin Čapek, Kryštof Černošek, Jonáš Bernátík