2:2
0:4
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní B - FBC Sokol Ivanovice na Hané 3:7
8. Vincent Drápal, 28. Patrik Surovec, 30. Jakub Šindler - 6. Lukáš Dočkal, 18. Lukáš Skácel, 29. Jan Kramář, 31. Jakub Ondrák, 33. Dominik Papp, 34. Petr Heroudek, 41. Dominik Papp; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Bořek Králík ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:4;
45:00
43:13
Domácí dnes spálí co to jen jde!
41:35
Vyloučen hráč Tomáš Urbánek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost.
41:35
Vyloučen hráč Tomáš Urbánek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nesportovní chování.
40:23
Domácí dnes nemají svůj den, snad to příště bude lepší!
40:14
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Papp, asistoval Lukáš Skácel (3:7).
37:21
Vyloučen hráč Jan Budík družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za hra rukou.
33:20
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Petr Heroudek, asistoval Lukáš Dočkal (3:6).
32:17
Domácí dneska neudrží vedení nebo remízu déle jak minutu.
32:16
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Papp, asistoval Jakub Ondrák (3:5).
30:50
Samec zaváhal s pohozením si míčku dopředu a Ondrák tvrdě trestá!
30:49
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jakub Ondrák bez asistence (3:4).
30:00
30:00
29:23
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Jakub Šindler, asistoval Tomáš Reibl (3:3).
28:49
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jan Kramář, asistoval Lukáš Skácel (2:3).
28:46
Vyloučen hráč Lukáš Chudíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za špatné střídání.
27:45
Surovec poslal surově míček k tyči a vyrovnává skóre!
27:44
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Patrik Surovec, asistoval Martin Ryšánek (2:2).
23:40
Králík ukázal Kramářovi nekompromisním způsobem, že do jeho nory se nepodívá!
23:39
Trestné střílení družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané neproměnil Jan Kramář.
23:00
Hosté střílejí jak o život, ale mají střeleckou jako Budík!
18:32
Odložilík mohl srovnávat, bohužel jen promáchl.
17:23
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel bez asistence (1:2).
16:52
Králík neskutečně skočil a vychytal tutovku!
16:08
Vyloučen hráč Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za sekání.
15:50
A bude se vylučovat, Drápal to přepískl!
15:22
Drápalova bomba, Odložilíkova dorážka, ale stále bez gólu.
15:00
15:00
13:55
Budík se střelecky projevuje stejně jak minulé utkání, a to tak, že netrefí ani ten holubník.
11:01
Na střídačce hostů už to vře, uvidíme jestli se dočkáme i nějakých peprností.
08:20
Samec v šanci, avšak trefuje pouze holubník.
07:58
Drápal neváhal a poslal míček za golmanovy záda!
07:57
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Vincent Drápal, asistoval Martin Ryšánek (1:1).
05:13
Brückner dělal brikule na vhazování, končí to volným úderem pro hosty.
05:12
Dočkal byl první z týmu hostů kdo se podíval do Králikovi nory, snad už si tam nikoho nepustí!
05:11
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Dočkal, asistoval Petr Heroudek (0:1).
04:45
Hosté se snaží dostat do Králikovi nory, ta zatím zůstává nedobyta.
01:35
Králík zatím ukazuje, že do jeho nory žádná kulička nespadne!
00:01
Vidíme změnu v sestavě první lajny domácích, Odložilík se prohodil se Samcem, snad to přinese větší gólové hody než v provedení Samce!