0:2
1:3
- : -

Zlín Lions U15 - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 1:8
35. Matěj Klímek - 10. Mikuláš Weinstein, 12. Vojtěch Krupa, 12. Mikuláš Weinstein, 13. Mikuláš Weinstein, 23. Aleš Fanta, 25. Adam Drga, 28. Šimon Ruber, 31. Aleš Fanta; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Gajdůšek ?, Matěj Outrata ? - Kryštof Koumal ?, Radim Tomšík ?; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:3;
36:00
34:37
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil Matěj Klímek, asistoval Matěj Tkadlec (1:8).
31:19
Střídání brankáře. Nový brankář Radim Tomšík družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
30:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta, asistoval Marek Mitáš (0:8).
27:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Šimon Ruber, asistoval Mikuláš Weinstein (0:7).
26:44
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Outrata družstva Zlín Lions U15
24:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Drga bez asistence (0:6).
24:00
24:00
22:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta bez asistence (0:5).
19:47
Vyloučen hráč Vojtěch Holcman družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
15:22
Vyloučen hráč Šimon Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mikuláš Weinstein, asistoval Aleš Fanta (0:4).
12:00
12:00
11:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mikuláš Weinstein bez asistence (0:3).
11:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Vojtěch Krupa, asistoval Lukáš Kučera (0:2).
09:39
08:53
Vyloučen hráč Radim Malaník družstva Zlín Lions U15 na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers:
00:00
Line-up domácích Zlín Lions U15: brankář: Michal Gajdůšek; hráči v poli: Václav Čeček, Matěj Klímek, Martin Čuba, Patrik Kresta, Jaromír Hala