3:0
1:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:2
1. Aleš Fanta, 13. Aleš Fanta, 13. Marek Mitáš, 16. Aleš Fanta, 31. Adam Drga - 3. Lucie Baldreichová, 10. Damian Jelínek; rozhodčí: Jakub Fedra - David Poliak; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Tomšík ? - Tobiáš Karel Procházka ?; po třetinách: 1:2, 3:0, 1:0;
36:00
35:52
Vyloučen hráč Vojtěch Holcman družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
30:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Drga, asistoval Mikuláš Weinstein (5:2).
24:00
24:00
15:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta, asistoval Šimon Ruber (4:2).
12:14
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
12:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Marek Mitáš bez asistence (3:2).
12:10
12:00
12:00
09:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Damian Jelínek, asistoval Jan Janiček (1:2).
02:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lucie Baldreichová bez asistence (1:1).
00:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta, asistoval Mikuláš Weinstein (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Fedra a David Poliak.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Tobiáš Karel Procházka; hráči v poli: Vítek Marušík, Martin Vasmanský, Kryštof Sobek, Lucie Baldreichová, Kryštof Stašek