3:0
0:1
- : -

FbC Aligators Klobouky - Florbal Holešov 4:4
11. Marcel Lanžhotský, 13. Viktor Hájek, 17. Pavel Volek, 22. Pavel Volek - 5. Radek Mikšík, 9. Petr Tkadlčík, 11. Martin Svozil, 36. Václav Nuhlíček; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Hradečný ? - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 1:3, 3:0, 0:1;
36:00
35:36
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Václav Nuhlíček bez asistence (4:4).
33:54
Vyloučen hráč Viktor Hájek družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:14
Timeout FbC Aligators Klobouky
24:00
24:00
21:39
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Pavel Volek, asistoval Michal Sirný (4:3).
17:42
Timeout Florbal Holešov
16:36
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Pavel Volek z trestného střílení (3:3).
12:35
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Viktor Hájek, asistoval Jan Drška (2:3).
12:00
12:00
10:56
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Marcel Lanžhotský bez asistence (1:3).
10:15
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Martin Svozil, asistoval Václav Nuhlíček (0:3).
08:47
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Petr Tkadlčík, asistoval Václav Nuhlíček (0:2).
07:57
Vyloučen hráč Viktor Hájek družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání.
04:21
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Radek Mikšík, asistoval Petr Tkadlčík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gotschim a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Holešov:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Tomáš Hradečný; hráči v poli: Pavel Volek, Petr Citterbard, Rostislav Zouhar, Marcel Lanžhotský, Michal Sirný