3:2
3:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov 11:3
2. Mojmír Jahoda, 11. Adam Lichnovský, 13. Mojmír Jahoda, 18. Daniel Opatřil, 20. Daniel Opatřil, 29. Daniel Opatřil, 37. Lukáš Vávra, 39. Vojtěch Zátopek, 43. Lukáš Vávra, 49. Ondřej Kubátko, 58. Adam Lichnovský - 4. Tomáš Kocián, 36. Kryštof Smejkal, 38. Jan Knězů; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 19 - Jakub Kuchař 20; po třetinách: 5:1, 3:2, 3:0;
60:00
Hodnocení trenéra domácích: Začátek první třetiny byl trošku kostrbatý, soupeř přijel s mladým týmem plným elánu. Po deseti minutách se naše hra ustálila a začali jsme hrát svoji hru. Zápas se nám náramně povedl, děkujeme soupeři za pěkný zápas.
60:00
Hodnocení trenéra hostů Jana Kotena. V úzkém kádru jsme propadli zejména v obranné činnosti. Soupeř byl hodně produktivní. Naše zakončení bylo špatné. Ve hře byly z naší strany i dobré momenty, ovšem těch negativ bylo více. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00
58:20
Krásná kombinace domácích zakončená tyčkou.
57:24
Lichnovský opět u míčku a nyní už dává gol.
57:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jan Polášek (11:3).
55:45
Lichnovský utekl v přesilovce na útočnou polovinu a tam udržel míček neskutečných 13 vteřin.
54:37
Vyloučen hráč Mojmír Jahoda družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
51:19
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
48:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Daniel Opatřil (10:3).
48:34
Střela Kubátka končí v bráně hostů.
44:29
Dnešní utkání sleduje úžasných 150 diváku.
42:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (9:3).
42:50
Souhra Opatřila a Vávry opět končí golem.
38:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Jakub Kresta (8:3).
38:30
Hraje se ve vysokém tempu.
37:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Václav Fučík (7:3).
36:03
35:27
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Kryštof Smejkal, asistoval Lukáš Zrzavý (6:2).
34:35
Skvělý zákrok brankáře domácích Jakuba Strakoše.
33:32
Střela hostů opět končí v outu.
30:00
Jsme v půlce zápasu.
28:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (6:1).
19:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Jakub Kresta (5:1).
19:23
Daniel Opatřil scoruje na konci třetiny.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:17
Střela hostů končí v outu.
17:24
12:12
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Mojmír Jahoda, asistoval Vojtěch Zátopek (3:1).
12:12
Akce Jahody a Zátopka končí golem. (domácí)
10:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Zdeněk Matúš (2:1).
10:29
Po rozehrávce domácích na středu hřiště míček končí v brance hostů.
09:15
Akce domácích 2:1 končí střelou do tyče.
08:17
Po výborné souhře hostů míček končí v outu.
05:35
Výborná střela hostů hned po rozehrávce.
03:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Václav Fučík (1:1).
02:45
skvělý obranný zákrok hráče hostů
01:40
krásná akce domácích skončila golem.
01:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Tomáš Kocián, Václav Fučík, Jan Brothánek, Milan Hendrych, Marek Švrkala
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Lukáš Soukal, Zdeněk Matúš, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra, Daniel Opatřil