6:0
7:0
- : -

Tatran Střešovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 18:1
3. Michal Malhocký, 10. Lukáš Procházka, 10. Adam Hejný, 11. Marek Hozman, 14. Jakub Lisa, 18. Tobiáš Hejda, 19. Vít Hrbáček, 22. Lukáš Procházka, 23. Lukáš Kunz, 23. Matěj Čelakovský, 26. Lukáš Procházka, 36. Jakub Lisa, 38. Jakub Lisa, 38. Ondřej Sihelský, 43. Šimon Vavroušek, 44. Lukáš Procházka, 45. Michal Malhocký, 45. Jakub Lisa - 11. Daniel Dolejš; rozhodčí: Jan Mucha - Filip Rabiňák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Týc 7, Adam Draslar 5 - Adam Hejný 27; po třetinách: 5:1, 6:0, 7:0;
45:00
Komentář trenéra domácích pana Hejdy: po rozpačitém úvodu jsme rozjeli brankostroj a herní převahu jsme udrželi až do konce zápasu, děkujeme soupeři za utkání
45:00
Komentář trenéra hostí pana Trojáčka: v první třetině jsme byli herně srovnatelní se soupeřem, kde jsme měli i šance, bohužel v projevu zápasu se projevila zkušenost soupeře. Děkujeme soupeřům za zápas
45:00
44:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Lisa, asistoval Ondřej Sihelský (18:1).
44:23
Lisa a Sihelský jsou dvojka
44:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michal Malhocký z trestného střílení (17:1).
43:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Procházka bez asistence (16:1).
42:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Šimon Vavroušek, asistoval Marek Hozman (15:1).
42:02
Golman Milevska se v bráně nenudí, právě předvedl skvělý zákrok
40:22
Milevsko po střele Hrbáčka zachránila tyčka
37:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Sihelský, asistoval Jakub Lisa (14:1).
37:40
druhý gol v oslabení střílí Ondra Sihelský po nahrávce Lisy
37:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Lisa, asistoval Šimon Vavroušek (13:1).
36:18
Vyloučen hráč Tomáš Rosa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Jakub Lisa (11:1).
25:34
po rozehrávce z velkého brankoviště střílí Procházka ze vzduchu a v dnešním zápase si připisuje hattrick
22:58
Draslar si připisuje první zákrok v zápase
22:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Čelakovský, asistoval Michal Malhocký (10:1).
22:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Kunz, asistoval Prokop Pršala (9:1).
22:09
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Draslar družstva Tatran Střešovice
21:40
Tatran udává tempo zápasu
21:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Ondřej Sihelský (8:1).
20:13
brankář Milevska chytá Martinovu střelu a drží svůj tým
19:07
Milevsko střílí do tyčky
18:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Adam Martin (7:1).
17:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tobiáš Hejda, asistoval Šimon Vavroušek (6:1).
17:19
Golman Milevska chytá Hozmanovu střelu z první
15:55
Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil Daniel Dolejš.
15:55
i na podruhé byl v nájezdu úspěšnější brankář domácího týmu Tomáš Týc
15:28
Vyloučen hráč Matěj Habart družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra rukou.
15:19
Dolejš střílí nad branku Tatranu
15:00
15:00
13:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Lisa, asistoval Adam Martin (5:1).
10:25
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Dolejš bez asistence (4:1).
10:25
Dolejš po samostatném úniku prostřeluje Týce
10:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman, asistoval Matěj Čelakovský (4:0).
10:12
Hozman po střele z první zvyšuje náskok Tatranu
09:59
Vlastní branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Hejný (3:0).
09:55
09:55
po nahrávce Sihelského před odkrytou branku Milevska Bína zvyšuje náskok Tatranu na 2:1
08:32
Golman Milevska si asi dobře postavil branku, Čelakovský už podruhé trefuje břevno
07:02
Procházka střílí do tyčky
05:17
Tatran hraje v plném počtu
03:48
Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil Jakub Trojáček.
03:48
Týc udržel vedení Tatranu po vychytaném nájezdu
03:10
Vyloučen hráč Adam Martin družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
02:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michal Malhocký, asistoval Matěj Čelakovský (1:0).
02:59
Stav utkání otevírá Tatran po střele Malhockého
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Mucha a Filip Rabiňák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Vít Šobek, Matěj Habart, Daniel Dolejš, Adam Sláma, Jakub Trojáček
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Michal Malhocký, Tobiáš Hejda, Šimon Vavroušek, Matěj Čelakovský, Marek Hozman