1:4
- : -
BUTCHIS

BUTCHIS - XPS Network Tatran Střešovice B 9:11
4. Štěpán Novák, 8. Karel Schäfer, 8. Tomáš Hájek, 13. Karel Schäfer, 15. Matěj Kolář, 28. Matěj Kolář, 29. Ruben Melchior Stibor, 30. Matěj Štrobach, 40. Štěpán Novák - 8. Lukáš Procházka, 15. Matěj Čelakovský, 16. Matěj Čelakovský, 19. Vít Hrbáček, 19. Matěj Čelakovský, 20. Adam Carvan, 20. Lukáš Kunz, 31. Lukáš Procházka, 32. Petr Vašina, 33. Ondřej Sihelský, 41. Marek Hozman; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Eduard Vladař ?, Tobiáš Stranofský ? - Kryštof Kouřil ?; po třetinách: 5:2, 3:5, 1:4;
45:00
42:55
Vyloučen hráč Ondřej Sihelský družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost.
40:13
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Marek Hozman, asistoval Adam Carvan (9:11).
39:56
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Štěpán Novák, asistoval Matěj Štrobach (9:10).
37:25
Vyloučen hráč Petr Vašina družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
32:47
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Ondřej Sihelský, asistoval Vít Hrbáček (8:10).
31:04
Timeout BUTCHIS
31:04
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Petr Vašina, asistoval Marek Hozman (8:9).
30:54
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Matěj Čelakovský (8:8).
30:00
30:00
29:54
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Matěj Štrobach, asistoval Karel Schäfer (8:7).
28:52
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Ruben Melchior Stibor, asistoval Štěpán Novák (7:7).
27:20
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Matěj Kolář, asistoval Štěpán Novák (6:7).
25:47
Vyloučen hráč Lukáš Kunz družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
19:41
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Kunz, asistoval Adam Martin (5:7).
19:41
Střídání brankáře. Nový brankář Tobiáš Stranofský družstva BUTCHIS
19:08
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Adam Carvan bez asistence (5:6).
18:34
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matěj Čelakovský, asistoval Ondřej Sihelský (5:5).
18:16
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Tomáš Rosa (5:4).
15:52
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Matěj Čelakovský, asistoval Lukáš Procházka (5:3).
15:00
15:00
14:57
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Matěj Kolář, asistoval Kryštof Počta (5:2).
14:13
12:23
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Karel Schäfer, asistoval Antonín Šubrt (4:1).
07:59
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Šimon Šlemr (3:1).
07:30
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Karel Schäfer, asistoval Matěj Štrobach (2:1).
07:05
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Vít Hrbáček (1:1).
03:44
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Štěpán Novák, asistoval Matěj Kolář (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Voldřich a Jakub Horyna.
00:00
00:00
Line-up hostů XPS Network Tatran Střešovice B: brankář: Kryštof Kouřil; hráči v poli: Tomáš Rosa, Vít Hrbáček, Ondřej Sihelský, Matěj Čelakovský, Lukáš Procházka