2:3
3:1
0:0

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Hornets Brno ZŠ Horní  5:6pn
21. František Majvald, 32. Petr Doleček, 45. Vojtěch Náhlík, 58. František Majvald, 59. František Majvald - 1. Ondřej Krejčí, 29. Ondřej Krejčí, 32. Martin Ryšánek, 39. Patrik Fabián, 51. Tomáš Rak, N Patrik Fabián; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Roman Doleček 15 - Tomáš Limberg 10; po třetinách: 0:1, 2:3, 3:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
70:01
Komentář trenéra domácích Petra Adamce. Dobrá defenzíva a enormní snaha získat body nám k jednomu pomohla. Děkuju všem hráčům za koncentrovaný výkon nikoli bez chyb a soupeři přeji šťastnou cestu domů.

Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč Martin Janiczek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč Petr Doleček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč Jiří Skalický , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč Patrik Fabián a vstřelil rozhodující gól (5:6).
65:01
Patrik Fabián proměňuje i svůj druhý nájezd. Na druhé straně Jiří Skalický skóre nesrovnává
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Prodloužení branku nepřineslo, tudíž je na řadě nájezdová loterie.
65:00
Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: Hráli jsme na míčku komplikovaně a pomalu, navíc jsme se prali s povrchem. K tomu se přidají i šťastné branky soupeře, ztratili jsme bod. Dobré nájezdy přinesly náplast. Díky soupeři i rozhodčím!
65:00
64:44
Vyloučen hráč David Derka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
62:20
Prodloužení mají zatím ve svých rukou brankáři, kteří předvádí jeden zákrok za druhým.
60:00
60:00
Za nerozhodného stavu bude následovat prodloužení. Letohrad ve třetí části ukázal svou bojovnost a zaslouženě vyrovnal utkání. Střely v základní hrací době 15 : 18.
60:00
58:40
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
58:40
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (5:5).
58:40
A utkání se ještě více dramatizuje. Roman Doleček už šilhal na střídačku, aby případně odběhl a byl nahrazen šestým hráčem, František Majvald ale stihl srovnat předtím než se tak stalo.
57:37
57:37
Z letohradské střídačky se ozývá: "Ještě není konec!". V přesilovce jim vrátil naději dnes hodně aktivní František Majvald.
56:02
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
56:02
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:43
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Rak, asistoval Vincent Drápal (3:5).
50:43
K Tomáši Rakovi se nyní jako zázrakem odrazil míček, který poté bez váhání poslal na Dolečkovu svatyni, jeho střela vymetla pavučiny v pravém horním rohu a rozdíl je znovu o 2 branky.
49:09
Letohradští junioři nyní ukázali, že i oni jsou platnými hráči. Petr Doleček svou aktivitou vybojoval míček a nahrál na osamocného Martina Nováka, který střelou bez přípravy trefuje Limbergovu masku.
44:15
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval František Majvald (3:4).
44:15
Letohrad snižuje brněnský náskok a boj o body rozhodně nevzdává.
40:50
Hostujíci Drápal se nyní dostal do samostatného úniku, jako zakončení zvolil střelu, pozorného Romana Dolečka ale nepřekvapil.
40:00
40:00
38:20
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián z trestného střílení (2:4).
38:20
Smolný moment pro domácí, vinou trestu blokování hokejky bylo nařízeno trestné střílení. Brněnský útočník Patrik Fabián při něm ukázal svou šikovnost a bekhendovým blafákem umístil míček do rohu branky.
36:38
Letohrad bravurně ubránil oslabení a hraje tedy v opět plném počtu.
34:39
Nyní je k vidění přesilovka 5 na 3 v podání Brna.
34:38
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:11
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
31:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Daniel Baláš (2:3).
31:50
Jak se říká nedáš, dostaneš. Brněnský hráč se ocitl přímo před bránou Letohradu, Roman Doleček však předvedl dechberoucí zákrok. Míček si poté vzali domácí a z brejkové situace chladnokrevně zakončuje Petr Doleček.
31:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Ryšánek, asistoval Pavel Brückner (1:3).
28:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Patrik Fabián (1:2).
28:17
Hornets si opět berou vedení na svou stranu, při hře 4 na 4 se z předbrankového prostoru prosadil střelou z první Krejčí.
27:31
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
27:26
Vyloučen hráč Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:08
20:08
A domácí vrací úder! Podobně jako Brno, i Letohrad se prosazuje brzy po zahájení třetiny, autorem branky je František Majvald, který předvedl prvotřídní teč.
20:00
20:00
16:40
Brněnští se drží v letohradském pásmu ale nedaří se jim dostat do větších šancí.
13:40
V posledních chvílích hrají oba týmy velice opatrně a snaží se neotvírat druhému týmu příliš prostoru.
04:35
Velkou šanci na srování měl nyní na holi Tomáš Kulhánek. Jeho střela však končí za bránou hostů.
00:44
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Vincent Drápal (0:1).
00:44
Na úvodní gól utkání se nečekalo dlouho. Hornets hned z prvního útoku skórují.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Michal Odložilík, Tomáš Rak, Patrik Fabián, Vincent Drápal, Ondřej Krejčí
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Jiří Skalický, Ondřej Pokorný, Jan Skalický, František Majvald, Martin Novák