0:4
2:1
- : -

FBC Česká Lípa - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  3:6
9. Klára Hanzelinová, 43. Petra Pavlíková, 53. Petra Pavlíková - 10. Michaela Bezpalcová, 31. Kateřina Bícová, 33. Kateřina Bícová, 38. Karolína Hašlová, 40. Kristýna Minářová, 59. Kristýna Minářová; rozhodčí: David Vosála - Josef Heřmánek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 22 - Simona Werbynská 23; po třetinách: 1:1, 0:4, 2:1;
60:00
střely domácí: 6 ; střely hosté: 10
60:00
Komentář trenéra hostů: Začátek zápasu byl trochu rozjezdový. Po přestávce jsme dali pár gólů a dostali se tím do hry. Soupeřky jsme zbytečně pouštěli do zakončení, ale naštěstí jsme dokázali zaslouženě vybojovat 3 body. Děkujeme soupeři za utkání a díky našim fanouškům, že za námi jezdí i tak daleko.
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas rozhodla bohužel druhá třetina, kde jsme přestali hrát to co umíme. Pokud budeme hrát celých 60 minut tak budeme brát body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
58:55
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Tereza Bočková (3:6).
54:51
Timeout FBC Česká Lípa
52:18
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková bez asistence (3:5).
42:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková, asistoval Eliška Radová (2:5).
40:00
40:00
střely domácí: 8 ; střely hosté: 8
40:00
39:40
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Kateřina Bícová (1:5).
37:58
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová bez asistence (1:4).
32:19
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Kristýna Minářová (1:3).
30:15
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Tereza Bočková (1:2).
20:00
20:00
Střely domácí: 12; střely hosté: 10
20:00
09:35
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Michaela Bezpalcová, asistoval Adéla Vrbková (1:1).
08:15
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Klára Hanzelinová, asistoval Petra Pavlíková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Aneta Paďourková, Klára Dokulilová, Anna Fáberová, Karolína Hašlová, Nella Stašková