1:3
0:5
- : -

FBC Česká Lípa - Banes Florbal Soběslav 3:9
13. Klára Hanzelinová, 15. Martina Gembecová , 40. Kateřina Boleslavová - 14. Tereza Peštová, 24. Andrea Dostálová, 28. Eliška Juhaňáková, 36. Adéla Kubátová, 42. Eliška Juhaňáková, 45. Monika Hrnečková, 50. Adéla Kubátová, 51. Michaela Pejšová, 57. Andrea Dostálová; rozhodčí: Marek Pohunek - Tomáš Mádr; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 16 - Pavlína Kozáková 25; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:5;
60:00
Komentář trenéra hostí: Po rozpačitém začátku jsme se konečně chytli a začali využívat nabídnuté šance. Důležité 3 body nám pomohou v dalších zápasech. Děkuji soupeři za zápas a přejeme hodně zdaru do zbytku sezóny.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes nám nefungovalo vůbec nic z toho co umíme. Přizpůsobíme se hře soupeře a s florbalem to nemá vůbec nic společného. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
56:24
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Markéta Svobodová (3:9).
53:47
Vyloučen hráč Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra na zemi.
50:35
Timeout FBC Česká Lípa
50:35
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Michaela Pejšová, asistoval Valentýna Stachová (3:8).
49:52
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Eliška Juhaňáková (3:7).
44:23
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Tereza Peštová (3:6).
42:50
Hra se opět přelévá ze strany na stranu a golmanky si nemohou stěžovat na nevytíženost
41:57
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Adéla Kubátová (3:5).
40:00
40:00
střely domácí:11 ; střely hosté: 7
40:00
39:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kateřina Boleslavová, asistoval Šárka Minářová (3:4).
39:26
Nádherná souhra první "lajny" domácích, která snižuje náskok Soběslavi
35:20
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Andrea Dostálová (2:4).
30:27
Soběslav na balonku a začíná se hrát "nahoru dolu"
27:02
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (2:3).
23:22
Jsme svědky toho, že se nehraje na počet šancí nebo procento držení balonku. Hráčky hostí proměňují svou šanci a srovnávají na 2:2
23:20
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Eliška Juhaňáková (2:2).
21:39
Začátek druhé třetiny zatím v režii České Lípy. Uvidíme, zda si tempo dokáží udržet
20:00
20:00
střely domácí: 11 ; střely hosté:10
20:00
17:19
Souboje se začínají přiostřovat přesně tím způsobem, na jaký jsme od našich hráček zvyklí
14:50
Gólové hody zapříčinila proměněná přesilová hra domácích a máme zde stav 2:1
14:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Martina Gembecová , asistoval Lenka Ševčíková (2:1).
13:14
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Tereza Peštová, asistoval Eliška Juhaňáková (1:1).
12:03
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Klára Hanzelinová, asistoval Aneta Slaná (1:0).
10:47
Vyloučen hráč Kateřina Vojtová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
07:24
Obrovská šance České Lípy! Ke střele se dostala Hanzelínová, ale pouze orazítkovala brankovou konstrukci.
04:13
Česká Lípa zatím těží z vysokého napadání soupeřek a prakticky je nepouští na svou polovinu.
01:15
Hned v úvodu utkání vidíme šance na obou stranách a brankářky si připisují první důležité zákroky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Tomáš Mádr.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Markéta Svobodová, Veronika Šraierová, Andrea Dostálová, Adéla Kubátová, Eliška Juhaňáková
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Jana Svobodová, Aneta Slaná, Markéta Cháberová, Petra Pavlíková, Šárka Minářová