0:4
1:2
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - K1 Florbal Židenice 1:7
45. Barbora Marková - 10. Kristýna Straková, 25. Iveta Špičáková, 26. Nela Kotačková, 33. Kristýna Straková, 36. Kristýna Straková, 43. Kristýna Straková, 46. Eva Filipová; rozhodčí: David Richter - Antonín Živný; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 25, Markéta Rundštuková 6 - Alena Večeřová 39; po třetinách: 0:1, 0:4, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích - soupeř potrestal naše chyby, přejeme dobrou cestu
60:00
59:59
Střely Jablonné 17, střely Židenice 10
59:59
Komentář trenéra hostů Z. Franka: První zápas = velká nervozita. Míček odskakoval, hra byla kostrbatá. S postupem času se naše hráčky srovnaly a začaly se dostávat do zápasu. Bylo jenom otázkou času, kdy nán to tam napadá.... O vítězství jsme museli bojovat až do konce, děkujeme soupeřkám za zápas a jejich sympatický výkon.
59:59
Komentář trenéra domácích: Zasloužená výhra hostí když potrestali naše chyby. Doufám že se na zítra vyspíme lépe.
59:43
Jablonné znova v šesti
59:21
Vyloučen hráč Šárka Staňková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
50:55
Vyloučen hráč Šárka Staňková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:13
Konečná se stáhla zabránu a uklidnila hru
45:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Alena Večeřová (1:7).
45:13
Střídání brankáře. Nový brankář Markéta Rundštuková družstva TJ Jablonné nad Orlicí
44:30
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková, asistoval Veronika Kyšková (1:6).
44:30
Akce Jablonného 3 na 2 po sérii dorážek končí úspěšně
43:17
Mikysková střílí z půlky, ale golmanka opět chytá
42:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Straková, asistoval Eva Filipová (0:6).
35:42
Trestné střílení družstva TJ Jablonné nad Orlicí neproměnil Kristýna Vondráčková.
35:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Straková, asistoval Šárka Staňková (0:5).
25:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Nela Kotačková, asistoval Gabriela Hamplová (0:3).
24:17
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Iveta Špičáková, asistoval Šárka Staňková (0:2).
12:58
Macháčková zastavila pokus o únik 3 na 2 už na půlce a střílí, bohužel pro domácí golmanka chytá
11:25
Jablonné pod tlakem, ale střely se jim daří blokovat
09:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Straková bez asistence (0:1).
08:46
Po souboji v rohu na straně domácích hráčka Židenic zůstává ležet
00:01
úvodní buly pro hostí...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Antonín Živný.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Radka Puldová, Gabriela Hamplová, Nela Kotačková, Klára Šulová, Michaela Sabolová
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Kristýna Vondráčková, Barbora Marková, Petra Macháčková, Klára Konečná, Veronika Kyšková
00:00
Dobrý den vítáme Vás u dnešního zápasu který se bohužel vzhledem k ochraně zdraví koná bez diváků