4:0
5:3
- : -

FBC MSEM Přerov - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 13:4
1. Michal Bělaška, 4. Marek Mitaš, 10. Michal Bělaška, 15. Adam Budnik, 22. Martin Kubalík, 26. Lukáš Raška, 32. Adam Budnik, 36. Ondřej Kowalik, 50. Lukáš Raška, 55. Radim Dvořák, 56. Martin Filka, 58. Adam Pospíšilík, 59. Michael Zbruž - 3. Lukáš Böhm, 41. Adam Soudil, 53. Marek Štěpán, 59. Michal Karban; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Pavel Ceh 44 - Jakub Kutěj 8; po třetinách: 4:1, 4:0, 5:3;
60:00
Nejlepší hráč utkání domácí: Adam Pospíšilík. Nejlepší hráč utkání hostí: Marek Štěpán.
60:00
59:59
Komentář hlavního trenéra hostí Zdeněk Polách:"Učíme se za pochodu, dnes jsme dostali pořádnou lekci, udělali jsme příliš mnoho chyb, musíme zapracovat na disciplíně. Děkujeme soupeři za zápas."
59:59
Komentář hlavního trenéra domácích Petra Maliny: "Za vítězství jsme moc rádi hlavně z pohledu sebevědomí. Soupeře se nám povedlo přehrávat kombinačně. Díky moc soupeři, pořadatelům i rozhodčím, kteří zápas zvládli na jedničku."
58:51
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Michal Karban, asistoval Marek Štěpán (13:4).
58:16
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michael Zbruž, asistoval Kryštof Burda (13:3).
57:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Pospíšilík, asistoval Adam Budnik (12:3).
55:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Filka, asistoval Lukáš Raška (11:3).
54:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Radim Dvořák, asistoval Ondřej Kowalik (10:3).
52:55
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Petr Hrňa (9:3).
51:26
Vyloučen hráč Michael Zbruž družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
49:38
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška, asistoval Martin Kubalík (9:2).
44:52
Vyloučen hráč Marek Mitaš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
40:56
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Adam Soudil, asistoval Petr Káňa (8:2).
40:00
40:00
35:57
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik bez asistence (8:1).
31:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Lukáš Raška (7:1).
25:37
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška bez asistence (6:1).
21:37
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Radim Dvořák (5:1).
20:00
20:00
15:07
Vyloučen hráč Filip Nádvorník družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
14:51
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Michal Hrabica (4:1).
09:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Ondřej Kowalik (3:1).
05:26
Vyloučen hráč Michal Hrabica družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
03:50
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Marek Mitaš, asistoval Michael Zbruž (2:1).
02:44
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Böhm bez asistence (1:1).
00:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Jakub Kutěj; hráči v poli: Michal Karban, Jakub Skýpala, Jan Klecker, Petr Káňa, Lukáš Böhm
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Martin Filka, Ondřej Foldyna, Michal Bělaška, Ondřej Kowalik, Lukáš Raška