2:1
2:2
0:0

TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 5:6pn
20. Michal Prorok, 33. Matěj Erbs, 36. Michal Kozelský, 44. Kryštof Fusek, 55. Matěj Erbs - 2. Matyáš Velc, 7. Jakub Pecha, 36. Jakub Pecha, 54. Matyáš Velc, 60. Daniel Nicklas, N Adam Hušek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 27 - Václav Zavadil 28; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Jakub Pecha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Matěj Erbs , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Adam Hušek a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Vojtěch Vavrečka , ale gól nevstřelil.
59:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Klápa (5:5).
54:58
Smeták výborně napadl hostující rozehrávku a zmocnil se míčku, poté vyčkal na pohyb Zavadila a posílá svůj tým do vedení.
54:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Erbs bez asistence (5:4).
54:28
Hosté začínají hrát velice tvrdě.
53:21
Stav opět vyrovnaný po chybě domácí obrany.,
53:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matyáš Velc, asistoval Petr Torma (4:4).
52:06
Domácí Hrubý uklidnil velice nepříjemnou situaci.
51:00
Gurkovský se přesunul přesně do střely Nicklase.
49:38
Smetákovu nadějnou střelu zblokoval Hrubý.
47:40
Obrovské pochybení rozhodčích. Kozelský už šel sám na brankáře, kdy byl seknut ze zadu do hokejky.
45:42
Nicklas z crossu netrefil odkrytou branku.
43:33
Mladičky Fusek se Erbsovi výborně ukázal před Zavadilovou brankou. Domácí tým poprvé ve vedení.
43:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek, asistoval Matěj Erbs (4:3).
42:06
Hrůza se před vlastní brankou pokusil proseknout do jiné dimenze. To co předvedl bylo na jasné 2 minuty, rozhodčí však nařídili pouze úder.
41:30
Fusek neustál nátlak od Nicklase a zahodil míček za mantinel.
39:30
Zbořil na Kozelského, který okamžitě pálil. Zavadil vytáhl mistrovský kousek, kdy míček vyrazil helmou.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:09
Kycovi při střele zůstala hokejka v úrovni Zavadilovy hlavy. Celý hostující tým se rozčiluje, že měly být odpískané 2 minuty.
35:59
Rychlá odezva domácích na inkasovaný gól.
35:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Petr Řezáč (3:3).
35:13
Zaváhání v domácí rozehrávce okamžitě trestá duo Klápa Pecha..
35:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Pecha, asistoval Matyáš Velc (2:3).
34:35
Erbs teď tvrdě zabojoval na hostující polovině.
32:35
Erbsův výjezd z rozehrávky. Míček napasoval do pravého horního růžku a srovnává stav.
32:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Erbs, asistoval Jan Daubner (2:2).
32:00
Vavrečkovi nesedla střela z první.
30:55
Vylegala nahodil na Sekulu, který neměl moc dobrý úhel pro střelu. Míček končí v rukách Zavadila
29:22
Kyc vystřelil od poloviny. Zavadil tak tak odrazil rukou.
28:23
Oba týmy začínají hrát trošku ostřeji.
27:15
Nicklas vs. Zbořil. Sprinterský souboj na plné čáře vyhrál Zbořil a získal pro svůj tým míček.
26:45
Klápa dostal křižnou přihrávku, ale míček mu sjel při střele z čepele.
25:30
Nushart dostal dobrou přihrávku od Emlara, Gurkovský jeho střelu vyráží pryč.
25:00
Nushart z výjezdu netrefil branku.
24:17
Vavrečka naběhl do velkého brankoviště, ale nedokázal skákavý míček trefit přesně. Míček skončil za mantinelem.
23:10
Besta se pokusil o únik po mantinelu, bohužel se mu míček zapletl mezi nohama.
22:00
Slovan nastoupil do 2. třetiny v tempu a ukazuje hostům, že to bude ještě náročný zápas
20:01
20:00
20:00
Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Vary. 3:10
20:00
19:08
Ivan nahodil na rozběhnutého Proroka, ten měl těžký úkol, který však zvládnul bravurně.
19:07
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Radim Ivan (1:2).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:30
Domácí zvyšují svou aktivitu. Bohužel koncovka je zatím špatná.
15:41
Gurkovského neskutečný zákrok kolenem, kdy míček vyráží do rohu hřiště.
14:50
Velc dostal nahrávku na paty, míček se odrazil vysoko do vzduchu.
13:44
Domácí v plném počtu.
13:11
Zbořil vystavil své tělo do střely Pechy. Zachránil tak Slovan od inkasování.
11:45
První přesilová hra tohoto utkání. Hosté se pokusí navýšit brankový rozdíl.
11:44
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
10:50
Pokud nepadne branka tak hosté budou v přesile.
09:12
Fusek ukázal svou obratnost, kdy si obehrál dva hostující hráče, bohužel nahrávka na spoluhráče skončila u obrany Varů.
08:38
Vary střílí z každé pozice.
06:47
Z pohledu rozhodčích se Kyc provinil tak hrubě, že nařídili nájezd.
06:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Pecha z trestného střílení (0:2).
05:52
Řezáč uklidnil situaci a vyhodil míček za mantinel.
05:10
Domácí zatím nenachází recept na Vary.
03:21
Klápa dostal přihrávku z rohu, ale nebyl schopen trefit prázdnou branku. Trefil pouze spojnici.
01:46
Zmatek před domácí brankou ukončil až Velc, který zametl míček kolem Gurkovského. Domácí stále bez držení míčku.
01:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matyáš Velc, asistoval Jakub Pecha (0:1).
00:40
Vary od začátku tlačí na domácí.
00:01
Úvodní buly pro Vary.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Vojtěch Hrůza, Daniel Kalaš, Michal Klápa, Daniel Nicklas, Jakub Pecha
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Martin Děček, Adam Zbořil, Michal Kozelský, Petr Řezáč, Vojtěch Vavrečka
00:00
Vítáme Vás u online zápisu dnešního 2. kola 1. ligy mužů mezi domácím TJ Slovan Havířovem a hostujícím FB Hurrican Karlovy Vary.