2:1
6:1
- : -

Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 11:3
4. Petr Brautferger, 10. Adam Tlapák, 12. Martin Šindelář, 27. Filip Langer, 34. Milan Meliš, 47. Filip Langer, 49. Petr Brautferger, 51. Filip Langer, 55. Martin Mühlfait, 58. Ondřej Němeček, 60. Filip Ullmann - 4. Peter Nehila, 27. Peter Nehila, 55. Matěj Hronek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1 + Petr Novotný OS:5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 11 - Matěj Kubíček 27; po třetinách: 3:1, 2:1, 6:1;
60:01
Děkuji divákům i čtenářům za pozornost, přejeme všem hezky prožité vánoční svátky a v novém roce opět u florbalu (doufejme, že jednou snad i s diváky přímo v hale). Těším se příště opět napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 18 - Otrokovice 3
60:00
Celkový počet střel: Tatran 38 - Otrokovice 14
60:00
59:59
Víc se toho už dnes nestane, domácí zakončují rok 2020 výhrou 11:3 nad Otrokovicemi.
59:05
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Milan Meliš (11:3).
59:05
O další gólový zářez se postaral Ullmann. 11:3
58:54
Kvapil se Zapletalem rozehráli signál hezky, ale míček skončil na čepelích domácích.
58:03
Hájek daleko přestřeluje hřiště, ani vyjetý Kříž nemusel zasahovat.
57:01
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Martin Šindelář (10:3).
57:01
Po sedmi vteřinách Tatran bleskově využívá přesilovku. 10:3
56:54
Vyloučen hráč Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
56:54
Míčku se zmocnili hosté, což přeměňuje odložené vyloučení na klasické 2minutové.
56:26
Odložené vyloučení Otrokovic.
54:40
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Hronek, asistoval Josef Štourač (9:3).
54:40
Za necelou půlminutu korigují stav Hronek se Štouračem. 9:3
54:14
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Milan Meliš (9:2).
54:14
Mühlfait po nahrávce Meliše zvyšuje náskok Tatranu na 9:2.
52:50
Vykopalova střela tečovaná obranou Tatranu, Kříž v pologymnastickém zákroku nohou zklidňuje míček a následně jej i chytá.
50:24
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Milan Meliš (8:2).
50:24
Prokletí neproměňovaných přesilovek podruhé prolomeno. Postarala se o to dvojice Langer-Meliš.
50:07
Hronek pomohl ušetřit pár vteřin z oslabení.
49:16
Vyloučen hráč Kryštof Hájek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
49:16
Hostům se úplně nepovedlo střídání a na hřišti tak již podruhé měli šest hráčů s gólmanem.
48:29
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
48:29
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Filip Langer (7:2).
48:29
Naštěstí ještě zasahují Brautferger po přihrávce od Langera. Tímto gólem donutili Otrokovice k vybrání timeoutu.
48:27
Kuba Kolísko míjí úplně odkrytou branku. Co chybělo? Pár centimetrů.
47:58
Brautferger netrefuje hřiště, Kubíček se i tak musel protáhnout. Zasahovat však nemusel.
47:36
Střela rozdunila vestu Kubíčka.
46:26
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Martin Pánek (6:2).
46:26
Tatran dnes poprvé využívá přesilovku. Langer zvyšuje náskok na 6:2
44:49
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
44:49
Hosté hráli v šesti lidech s brankářem na hřišti, což je podle pravidel zakázáno.
43:06
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:06
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva Tatran Teka Střešovice - osobní trest.
43:06
Tlapákova střela našla Kubíčka, ten ji vyrazil. Následně se Novotný provinil nesportovním chováním, za což si vysloužil nejen dvě minuty, ale také osobní trest.
41:52
Hosté i toto oslabení přestáli bez obdrženého gólu.
41:28
Tyčka od Kubíčkovy branky vrací míček hostům.
40:22
Langerova střela doplachtila na hruď Kubíčka.
40:01
Poslední buly na úvod třetiny na svoji stranu strhávají domácí.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 9 - Otrokovice 3
40:00
39:52
Vyloučen hráč Kryštof Hájek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
39:52
Odložené vyloučení se změnilo na regulérní 2minutové po sekeře Hájka. Během osmi vteřin se Tatran ke střele nedostal, Otrokovice ušetřily vteřinky oslabení. Stav 5:2 a uvidíme, co naplánují trenéři do poslední regulérní části utkání.
39:31
Fotbalově posílá Kuba Kolísko míček na Langera, který ale došvihl příliš vysoko.
38:36
Tlapákova stočená střela skončila opět v bloku před Kubíčkem.
38:14
Navrátil trefuje Kubíčka, od kterého se míček odrazil mimo hřiště.
37:21
Hronek po střetu s Honzou Kolískem končí na zemi, Kolísko též. Rozhodčí ukazují volný úder pro hosty.
37:03
Meliš se v rohu nedokázal vymotat ze sevření Petříka.
36:04
Němeček mohl zakončovat do prázdné, ale nezpracoval si míček na střelu z první.
35:30
Kuba Kolísko trefuje gólmana, následně se míček odráží o hranu mantinelu zpět do hry.
34:34
Pánek trefuje hruď Kubíčka.
33:38
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Martin Šindelář (5:2).
33:38
Po rozehrávce se prosazuje duo Meliš-Šindelář.
33:10
Mühlfait trefuje napřaženou ruku Kubíčka.
30:42
Míček teď během krátké chvíle tolikrát změnil majitele, až mu z toho musí jít hlava kolem.
29:50
Honza Kolísko trefuje ze středu hřiště blok před Kubíčkem.
29:10
Zapletal pohrdnul prázdnou brankou a těsně míjí.
28:49
A také nabírá na vysokých míčcích, které daleko přestřelují hřiště vytyčené mantinely.
28:10
Zápas nabírá na rychlostních obrátkách.
26:37
Zvonící boční tyčka za Křížem.
26:27
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Ondřej Němeček (4:2).
26:27
Krátkou chvilku na to si Tatran bere zpět dvoubrankové vedení. 4:2
26:19
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval Lukáš Petřík (3:2).
26:19
Nehila stahuje náskok Tatranu na 3:2.
25:39
Na celou halu se neslo Pánkovo volání "Aktivně!"
24:08
Kubíček utěsnil bližší tyčku své branky.
22:34
Ve druhé třetině vidíme spíše taktické manévry.
21:17
V následném protiútoku se prosazuje též Kříž na druhé straně, když likvidoval dorážku po odrazu míčku od zadního mantinelu.
21:05
Němečkovu střelu akrobaticky ze vzduchu vykopl Kubíček.
20:01
Druhé buly na úvod třetiny získávají domácí hráči.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 11 - Otrokovice 8
20:00
19:59
Tatran nedokázal zužitkovat přečíslení 3 na 1 po ztrátě Otrokovic. Do konce třetiny se stav nezměnil, do druhé třetiny tedy vstoupíme za stavu 3:1 pro domácí.
19:27
V poslední minutě vidíme spoustu zblokovaných střel.
17:44
Kubíček teď předvedl až breakdanceový zákrok, podobně na druhé straně Kříž na boku hasil útok. Oba brankáři na výbornou.
17:18
Nehila s Němečkem zbořili kus mantinelu, pak se drželi jak klíšťata navzájem, ale rozhodčí nechali hru plynout dál.
15:33
Otrokovice přežily oslabení bez újmy.
14:42
Zatím se Tatran dostal jen k pálení gólových šancí.
13:33
13:33
První trest v utkání, Tatran si zahraje přesilovku.
13:17
Kubíček menším tygrem nelapil míček.
12:17
Nikým nehlídaný Nehila si nevyšlápl na Kříže, před brankou ještě pohotově zakročil Pánek a zlikvidoval tak jakoukoliv možnost dorážky Otrokovic.
11:07
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Martin Mühlfait (3:1).
11:07
Domácí lavička reklamovala vyloučení, ke kterému ale rozhodčí nepřistoupili. Na závěr situace však hráči v červených dresech zakončili gólem. Tatran tak vede už 3:1.
10:42
Tatran promarnil vyloženou šanci zavěsit "do prázdné".
10:12
Teď se nepříznivý stav utkání nelíbí pro změnu hostům z Otrokovic. Na míčku byli velmi aktivní, domácí obrana však byla pozorná.
09:43
Na hřišti začínají jiskřit emoce.
09:18
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Pavel Sládeček (2:1).
09:18
Domácí poprvé v zápase odskakují do vedení. Tlapák navyšuje skóre na 2:1.
09:00
Menší šermovačka skončila lépe pro domácí.
07:09
Brautfergerovi míček přeskočil čepel, čímž se hosté dostali do přečíslení. Za Křížem zvonila branková konstrukce a Hájek doklouzal do velkého brankoviště.
06:08
Teď Kubíčka podržel dobře zakleknutý Petřík, který zablokoval střelu Kuby Kolíska.
05:10
Szweda trefuje chránič Kříže.
04:37
Šindelář rozezvonil břevno za Kubíčkem, rozhodčí ale rozpažují.
03:56
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Jakub Kolísko (1:1).
03:56
Domácím se vývoj utkání samozřejmě nelíbil a po necelé minutě srovnali stav. 1:1 a začínáme "od nuly.
03:13
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval František Vykopal (0:1).
03:13
Kříž se nestihl zorientovat a hosté už vedou 0:1. Prosazují se hezky "poskládaná" čísla 99 a 88, jmenovitě Nehila a Vykopal.
02:25
Kubíček se poprvé dotknul míčku, ale nechytil jej.
01:20
Ullmann zadovkou přihrál na Šindeláře, Tatran se snaží vymyslet útočnou situaci.
00:48
Vykopal v úniku po mantinelu, míček ale "odevzdal" na tatranské hole.
00:01
Úvodní buly získává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Petr Pšenčík, Lukáš Petřík, František Vykopal, Vlastimil Červenka, Peter Nehila
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Němeček, Jakub Kolísko, Filip Langer, Petr Brautferger, Bohumil Piskáček
00:00
Krásné odpoledne všem divákům u videa a online přenosu. Hlásíme se vám ze Sportovního centra Řepy a zveme vás k utkání 2. kola Livesport Superligy mezi Tatranem Teka Střešovice a Hu-Fa Panthers Otrokovice. Dnešní zápas si můžete užít i se živým komentářem.
00:00
Ve stále neúplné tabulce Livesport Superligy se domácí Tatran nachází na druhém místě se 26 body. Hosté z Otrokovic jsou na čtrnáctém místě s 5 body. Favorit je tedy poměrně zřejmý, ale všichni určitě známe nevyzpytatelnost sportu a určité vlivy "nervozity" pramenící z těchto titulů.
00:00
Do zahájení zbývá několik minut, a tak vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu, ať už u videa nebo u online zápisu.
Před začátkem zápasu ještě proběhne symbolická minuta ticha v domácí hale za zesnulého brankáře Chodova (a též dlouholetého člena Tatranu Střešovice) Michala Rebra.