1:0
0:1
0:0

MITEL Florbalová akademie MB - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 2:3pn
3. Monika Žapková, 31. Barbora Doležálková - 13. Markéta Baťková, 56. Kristina Zlatníková, N Petra Šebestová; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Eva Klementová 16 - Kristýna Janglová 42; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice hráč Petra Šebestová a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva MITEL Florbalová akademie MB hráč Kristýna Vranová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice hráč Kristina Zlatníková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva MITEL Florbalová akademie MB hráč Pavla Bárková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice hráč Barbora Špačková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva MITEL Florbalová akademie MB hráč Marie Jirková , ale gól nevstřelil.
59:31
Vyloučen hráč Karolína Janatková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
56:29
Tigers pokračují v tlaku na branku domácích
55:22
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kristina Zlatníková bez asistence (2:2).
55:22
Hosté využívají přesilovku a srovnávají stav zápasu
53:40
Vyloučen hráč Karolína Janatková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
53:08
velká šance Tigers gólem nekončí
52:10
Opět Balejová pálí na branku domácích, Klementová chytá
50:00
Nebezpečná střela Balejové - Klementová vyráží. V zápětí další střela těsně míjí domácí branku.
37:40
Po vedoucí brance FAMB se hra vyrovnala, i domácí udrží balonek déle na hokejkách
36:50
Střela Vranové byla zblokovaná
30:30
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Kateřina Kvapilová (2:1).
16:55
Další střela Baťkové, tentokrát byla zblokovaná domácí obranou.
16:07
Hosté stále více zaměstnávají obranu domácí FA MB.
12:17
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Markéta Baťková, asistoval Petra Šebestová (1:1).
12:17
Střela Baťkové z dálky přes několik hráček prošla až do sítě domácích
11:20
Nebezpečné nahození před branku hostí, Janglová si míček našla.
10:22
Střela domácí Mečířové končí mimo branku.
08:45
Tigers mají míček více na hokejkách, domácí využívají každé příležitosti k ohrožení branky soupeře.
06:50
Oproti úvodním minutám hra nabírá na tempu.
06:03
Domácí odpovídají rychlými protiútoky
05:10
Hosté se snaží o odpověď, několik střel chytá Klementová.
02:46
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková, asistoval Marcela Urbanová (1:0).
02:46
Žapková si naběhla na krásnou zpětnou přihrávku Urbanové a střílí úvodní gól utkání.
01:00
Oba soupeři zatím vyčkávají, hra je opatrná z obou stran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Anežka Pěnkavová, Vanda Šnajberková, Barbora Špačková, Kateřina Kovaříková, Kristina Zlatníková
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Monika Žapková, Marcela Urbanová, Karolína Janatková, Eliška Pivoňková, Petra Beránková
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u přenosu z prvního kola Extraligy žen. Pro domácí Mitel FA Mladá Boleslav se jedná o první extraligový zápas v historii, uvidíme, jak si poradí se soupeřem Fatpipe Tigers Start98 Kunratice. Na hrací ploše se rozcvičují hráčky obou týmů.