1:2
2:3
- : -

FBC Intevo Třinec - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 4:7
2. Jan Janáč, 39. Jan Fiedor, 45. Jan Fiedor, 49. Michal Martynek - 4. Patrik Hegar, 18. Josef Viktořík, 27. Daniel Slovák, 37. Ondřej Smékal, 43. Patrik Hegar, 54. Josef Viktořík, 60. Patrik Hegar; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:2; využití: 0:3; diváků: 75; zásahy brankářů: Šimon Laštůvka 20, Jan Piško 1 - Petr Holčík 44; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:3;
60:01
Komentář kapitána hostů Pavla Barabáše: "Dnes jsme vyhráli díky zkušenostem. Soupeř nás při hře pět na pět přehrával, byl dobře připravený a my jsme bojovali s pomalým povrchem. Zápas rozhodla vyloučení, kterých měl soupeř přespříliš a nám se dařilo je trestat. Děkuji soupeři za fair play hru a divákům za kulisu."
60:01
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Já se můžu jen podepsat pod to, co napsal Pavel. Nic nového bych stejně nevymyslel. Hratelný zápas jsme odevzdali. Díky a gratuluji."
60:00
59:59
Střely celkem domácích: 48 Střely hostujících: 27
59:13
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Daniel Slovák (4:7).
58:04
Timeout FBC Intevo Třinec
55:45
Hra se přelévá ze strany na stranu
53:39
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Hegar (4:6).
48:09
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Jan Janáč (4:5).
48:09
S aktivnější hrou se Třinec prosazuje a snižuje stav na rozdíl jedné branky. Martynek mířil přesně!
44:34
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Fiedor, asistoval Dominik Kupczak (3:5).
44:34
Fiedor svou brankou dává opět další naději Třinci
42:24
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Pavel Barabáš (2:5).
42:24
Hegar předvedl své šikovné ručičky a v oslabení posílá svůj tým už do tři brankového vedení
42:03
Sikora těěěěěsně míjí zařízení
41:28
Vyloučen hráč Jakub Štůsek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
39:59
Střely domácích: 17 Střely hostujících: 7
38:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jan Fiedor, asistoval Ondřej Drong (2:4).
38:18
Dvojice hráčů Drong a Fiedor vybojovala míček, který poté také umístili do brány!
36:48
Pícha měl teď šanci zvýšit skóre svého týmu, na druhého gólmana domácích však neuspěl, ten si jeho mířenou střelu mezi nohy dokázal ve stoje pohlídat
36:47
Trestné střílení družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil Patrik Pícha.
36:47
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Piško družstva FBC Intevo Třinec
36:34
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Patrik Hegar (1:4).
36:34
Další využitá přesilová hra Rožnova v tomto utkání
35:28
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
34:45
Turoň právě orazítkoval horní tyč soupeřovy brány.
33:54
Domácí jsou častěji na míčku, ale většina střel letí mimo branku soupeře
31:23
Dobrý zákrok domácího gólmana
30:54
Třinec si vytváří velké množství šancí, ale zatím nedokázal ani jeden z hráčů seřídit mušku.
28:24
Spoustu malých nepřesností Třince v útočném pásmu
26:47
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Daniel Slovák, asistoval Patrik Pícha (1:3).
25:39
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:09
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:33
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (1:2).
17:33
Viktořík vystřelil dělovku, která nejprve orazítkovala levou tyčku, poté však zapadla za třineckého gólmana
17:22
Střela Rožnova proletěla těsně vedle třinecké brány
16:57
Třinec statečně blokuje při oslabení 5 na 3
16:39
Vyloučen hráč Lukáš Marthaus družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
15:08
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování.