6:3
- : -
TROOPERS

TROOPERS - 1. FBK Rožnov p/R 13:4
14. Jan Kolajta, 17. Petr Kadlec, 22. Jiří Knotek, 22. Petr Kadlec, 35. Jan Daler, 37. Daniel Budík, 40. Petr Voltner, 42. Jan Grábl, 45. David Mati, 47. Vít Mlejnek, 52. Jan Kolajta, 54. Jan Kolajta, 57. Jan Kolajta - 12. Ondřej Smékal, 43. Jakub Štůsek, 47. Jakub Štůsek, 58. Jakub Štůsek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Jan Chrást 10 - Jiří Škrobák 17; po třetinách: 2:1, 5:0, 6:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: "Děkujeme soupeři za hru, myslím si, že se projevila delší hrací pauza, výkon gradoval ve druhé třetině, škoda, že jsme ho ale nezopakovali v té třetí, kdy jsme dost polevili.
59:59
Komentář trenéra hostů: "Po kvalitně zvládnuté letní přípravě, jsme bohužel nedokázali potvrdit fyzickou a taktickou připravenost. Jsme si vědomi, že v utkání nám toho spoustu nefungovalo a budeme pracovat na zlepšení. Soupeř podal dobrý výkon a zaslouženě vyhrál, děkuji zúčastneným."
59:59
Střely na branku v třetí třetině 11:5. Celkem střely na branku 30:14
58:20
Trestné střílení po tvrdé hře domácího Lindrose 88, nevyužil Smékal.
57:04
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Patrik Hegar (13:4).
57:04
Pokud na straně Troopers má dnes Kolajta střeleckou, v Rožnově to dnes je Jakub Štůstek.
56:26
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Kolajta, asistoval Petr Voltner (13:3).
56:26
Voltner nesobecky našel Kolajtu, který dnes ví, co dělat okolo brankoviště.
53:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Kolajta, asistoval Vít Mlejnek (12:3).
53:46
Lindros na Ježíše a s Rožnovem už bude ámen...
51:07
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Kolajta, asistoval Petr Kadlec (11:3).
51:07
Pěkný chip z vlastni polovina Kadlece umístil ze vzduchu Kolajta do sítě. Branka kombinující prvky golfu a tenisu, kdo z vás to má?
49:40
Honza Grábl rozšiřuje naši zvonkohru střelou do břevna.
47:24
Vyloučen hráč Jakub Andrle družstva TROOPERS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:24
Hosté využili lehkých zmatků před brankou Chrásta a navíc mají 2m početní výhody.
46:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Pavel Žitník (10:3).
46:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil Vít Mlejnek, asistoval Jan Daler (10:2).
46:10
JD dneska nejed střílí hezké branky, ale rozdává i přesné přihrávky, navíc věděl, že by za 10tý platil, tak to dal Mlejnkovi na prázdnou.
44:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil David Mati, asistoval Daniel Hruška (9:2).
44:46
Pěkný cedník Davida Matiho! Ole ole, Tre Krone!
43:49
Po 27 minutách hry bez pořádného zákroku Chrást pěkně likviduje střelu maskou.
42:05
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Ondřej Smékal (8:2).
42:05
Prvně gól sem potom gól tam. Mini zápas třetí třetiny 1:1
41:37
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Grábl, asistoval Petr Kubala (8:1).
41:10
Honza Kolajta prvně orazítkoval břevno, pak tyč a Honza Daler se němu přidal s další tyčkou, kluci mají rádi zvonkohru...
40:00
40:00
Troopers v druhé části zvýšili důraz, vysunuli napadání a Rožnov moc neví, jak na to reagovat. Počet střel 7:3.
40:00
39:23
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Voltner, asistoval Jan Daler (7:1).
39:23
Lehký lakros Voltnera, jehož plácnutí končí v síti.
37:55
Kvůli Slovákovi na zemi přerušená hra, ve které Kostelecký stříli gól, který ale nemůže platit. Vypadá to nicméně dobře Slovák po svých odchází střídat.
36:17
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (6:1).
36:17
Knotkova lajna nenechá Rožnov rozehrát, opět získala míček a v rozhozené obraně nebylo problémem pro Budíka zavěsit.
34:45
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Petr Voltner (5:1).
34:45
Honza Daler prvně měl pocit, že byl faulován, ale rozhodčí nic, tak se zdravě nabudil a nekompromisně proměnil v branku přihrávku střídajícího Petra Voltnera.
33:32
Rožnovu se vůbec nedaří mezi hra, zatím hrozí jen po individuálních chybách troopers, ale těch v druhé třetině moc nebylo, přesně dvě.
31:54
Kolaj, dostal luxusní přihrávku zpoza branky od kolegy Kadlece, ale netrefuje, něco mezi nebem a zemí...
30:52
První lajna troopers v tlaku, avšak na branku šlo jen pár lehkých střel.
29:35
Hra se trošku uklidnila, Rožnov stále nemá v druhé části střelu na branku.
27:08
Hosté pořád nemohou pořádně rozehrát, dělají chyby, a začínají být nervozní a komentovat hru.
23:40
Troopers pokračují v napadaní a Rožnov s tím má velký problém. Tři lajny proti dvěma hostujícím teď přinášeji výhodu.
21:40
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Kadlec, asistoval Jan Kolajta (4:1).
21:40
První lajna domácích vstoupila do druhé části vysokým presem, který měl úspěch a po chybách v rozehrávce hostů se prosazuje i ona. Hned na to navazuje druhá lajna, kdy po příhrávce kolajty neměl Daler problém uklidit do poloprádzné branky.
21:03
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek, asistoval Tomáš Suchomel (3:1).
20:00
20:00
O převaze domácích svědčí i o počet střel na branku 12:6.
20:00
V hale teď probíhá standing ovation jako poděkování Petru Jeskimu za jeho činnost v pozici hrajícího trenéra, kvalitního obránce a základního kamene přesilové pětice minulých let. Jezine, díky!
20:00
Domácí se spotili tak, že nám do druhé části mění barvu dresu ze zelené na černou, dáme Haku a jdeme na druhou třetinu. Novotou je i to, že si týmy nemění strany.
20:00
19:59
Máme za sebou první část, skóre spravedlivé, domácí měli lehce navrch.
18:04
Chmelař mohl vyrovnat, ale tváří tvář Harymu se lekl a vystřelil hodně vedle.
16:40
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Kadlec, asistoval Jan Kolajta (2:1).
16:40
Reverse and repeate, PK se krásně střelou z hlouby pole trefuje nad nohu golamana Škrobáka.
15:35
Dobrá masáž Suchomela u mantinelu, čisté, to je ono!
13:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Kolajta, asistoval Petr Kadlec (1:1).
13:46
Honza Kolajta umí střílet góly i v novém ročníku, spolupráce s matadorem a hrajícím trenérem PK funguje i nadále.
12:58
Ondřej Smékal je při chuti, z otočky trefuje spojnici
11:00
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Jakub Štůsek (0:1).
11:00
Podobnou krosovou přihkrávku, jako jsme viděli u Matiho však hosté využívají.
09:24
Velkou šanci hostů likviduje pohotově nohou chrást, na druhé straně pak Mati po pěkné krosové přihrávce stříli po zemi do rohu.
07:01
Zatím opatrný zápas, k vidění bylo jen pár střel na obou stranách.
00:01
Domácí vyhráli buly a kdo vyhraje první buly vyhraje i zápas...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Daniel Slovák, Jakub Štůsek, Ondřej Smékal, Patrik Hegar, Vladislav Chmelař
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Suchomel, Daniel Budík, Jakub Peška, Jiří Knotek
00:00
Welcome, welcome, sezóna 2020/2021 nám za chvíli začne zostra, kdy domácí tým TROOPERS, který jednoznačně opanoval ročník 2019/2020 utlí virem, hostí chlapce z Rožnova, kteří vyměnili 1. ligu za bečku a prase.