4:1
2:0
- : -

FbC Hradec Králové - Orel Rtyně v Podkrkonoší 10:2
2. Mikuláš Ryba, 3. Lukáš Ranný, 15. Filip Nerad, 17. Filip Nerad, 28. Matouš Nadrchal, 31. Štěpán Heger, 38. Mikuláš Ryba, 39. Lukáš Ranný, 44. Lukáš Ranný, 51. Dominik Schlappl - 13. Daniel Matyska, 29. Šimon Vacek; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lenka Jansová; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 2, Filip Školník 4 - Petr Linhart 15; po třetinách: 4:1, 4:1, 2:0;
60:01
Komentář trenéra domácích Davida Hegera : Snaha byla mohlo to být lepší..Děkujeme soupeři za utkání příjemně překvapil.
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: věděl jsem, že soupeř je silný a bude chtít hrát na balónku. bude nás napdat. Bohužel vše co jsem hráčům před zápasem říkal, vyšlo v niveč. Dělali jsme spoustu chyb a soupeř je trestal. Máme v týmu pár nováčku, tak snad jim tato lekce v budoucnu pomůže. Třetí třetina už se dohrávala plně v režii domácích.
57:42
Timeout FbC Hradec Králové
52:10
Hradec opět v šesti
50:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Dominik Schlappl, asistoval David Krása (10:2).
50:14
Hradec zkouší přesilovku v šesti
50:13
Vyloučen hráč Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra na zemi.
46:18
Vyloučen hráč Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Michal Martinek (9:2).
40:00
40:00
38:41
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný bez asistence (8:2).
37:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Vojtěch Nosek (7:2).
34:57
Domácí v plném počtu
32:57
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Školník družstva FbC Hradec Králové
32:57
Vyloučen hráč Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
30:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Štěpán Heger, asistoval Martin Brejtr (6:2).
28:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Adam Vejrek (5:2).
27:47
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matouš Nadrchal bez asistence (5:1).
21:05
Vyloučen hráč Daniel Matyska družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
16:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Nerad, asistoval Max Kuštan (4:1).
16:09
Tečovaná střela a míč končí v síti
14:47
12:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Daniel Matyska, asistoval Šimon Vacek (2:1).
12:38
Ztráta míčku a dobře umístěná střela Rtyně
11:30
Po konci vyloučení opět zápas v režii Hradce
08:58
Vyloučen hráč David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
02:46
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Filip Nerad (2:0).
02:46
Přihrávka skrz brankoviště a gól do otevřené brány
01:17
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Martin Brejtr (1:0).
01:00
Od začátku tlak domácích
00:01
Utkání právě začalo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Petr Linhart; hráči v poli: Lukáš Turek, Aleš Bednář, Matěj Labík, Daniel Semerák, Lukáš Zajiček
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Max Kuštan, Filip Čáp, Filip Nerad, Lukáš Ranný, Michal Martinek