2:3
5:4
- : -

KM automatik FBK Jičín - FbC Hradec Králové 9:11
3. Tomáš Matys, 19. Bohumil Plíšek, 23. Jan Štál, 37. Michal Schreier, 48. František Novák, 53. Petr Dlouhý, 53. Petr Dlouhý, 54. Tomáš Valkoun, 58. Tomáš Matys - 2. Karel Ponča, 6. Jonáš Mikšovský, 6. Andrej Tibenský, 19. Matěj Mikšovský, 28. Vít Heger, 35. Vít Heger, 36. Tomáš Pokorný, 48. Radim Kunart, 52. Matěj Mikšovský, 59. Daniel Elicer, 60. Daniel Elicer; rozhodčí: Martin Trnka - Daniel Ondráček; vyloučení: 4:5; využití: 3:3; diváků: 99; zásahy brankářů: Petr Líbal 27 - David Šimeček 21; po třetinách: 2:4, 2:3, 5:4;
60:00
59:59
Na úvod soutěže velmi kvalitní utkání, které nepostrádalo tempo, náboj, nasazení a spousty pěkných florbalových momentů. Dle mého názoru jsme byli 2/3 zápasu lepším týmem a zápas kontrolovali.
59:59
V posledních 10 min. jsme však výpadkem koncentrace pustili soupeře zpět do utkání a ten toho skvěle dokázal využít a zaslouženě skóre dorovnat. Koncovku zápasu jsme už dokázali poté pohlídat a zvítězit. Velmi dobré a přínosné utkání pro oba celky. Divákům díky za kulisu, soupeři a rozhodčích za fair-play a samotný zápas. Černý Jakub
59:59
Komentář domácího trenéra Lukáše Mücka: je nyní hodně emocí ve vzduchu. Zápas kde uděláme mnoho chyb v rozehrávce, a navíc z toho dostaneme minimálně 3 góly, bohužel zasáhne do hry. Zápas za stavu 5:9 nikdo nevěřil, že se dá vyhrát. Naše rychlé góly a psychické rozebrání soupeře za stavu 9:9, pokazíme nepochopitelně rozehrávkou na polovině hřiště a přišlo potrestání na 10:9. Děkujeme všem divákům, kteří nás hnali za vítězstvím.
59:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer bez asistence (9:11).
58:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Tomáš Pokorný (9:10).
57:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Jan Štál (9:9).
54:59
střely domácí: 13 střely hosté: 10
53:08
Timeout FbC Hradec Králové
53:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval František Novák (8:9).
52:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Tomáš Matys (7:9).
52:35
52:33
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský bez asistence (5:9).
47:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Tomáš Matys (5:8).
47:21
Vyloučen hráč Jonáš Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
47:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Dalibor Vlášek (4:8).
45:15
Vyloučen hráč Patrik Sytný družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
41:55
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
39:23
36:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Michal Schreier, asistoval Tomáš Matys (4:7).
35:53
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
35:36
Timeout KM automatik FBK Jičín
35:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný bez asistence (3:7).
34:59
střely domácí: 7 střely hostů: 12
34:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Daniel Elicer (3:6).
31:38
Hráč s číslem 12, týmu Fbc Hradec Králové neproměnil trestné střílení
27:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Ondřej Erbs (3:5).
26:41
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Jan Štál, asistoval Jan Klamrt (3:4).
20:00
20:00
18:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Tomáš Matys (2:4).
18:10
16:38
Vyloučen hráč Petr Dlouhý družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
14:59
domací:10 hosté:16
09:01
Vyloučen hráč Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
05:47
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Andrej Tibenský, asistoval Ondřej Erbs (1:3).
05:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Filip Geisler (1:2).
02:20
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Petr Dlouhý (1:1).
01:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Karel Ponča, asistoval Radim Kunart (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Filip Geisler, Radim Kunart, Dalibor Vlášek, Matěj Mikšovský, Jonáš Mikšovský
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Michal Schreier, Petr Dlouhý, Bohumil Plíšek, Tomáš Matys, Marcel Jeřábek