1:4
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FBK Spartak Hluk 3:6
4. René Mikel, 12. René Mikel, 50. Michal Kušner - 25. Martin Kelíšek, 33. Tomáš Olbert, 42. Martin Kelíšek, 44. Pavel Krchňáček, 55. Martin Kelíšek, 56. Tomáš Olbert; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Jakub Kosar 34 - Richard Podškubka 30; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:4;
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Vlachopulose: V celém dnešním zápase jsme byli poměrně dost aktivní, nicméně nám trvalo 30 minut než jsme prolomili kouzlo domácího brankáře. poté jsme převzali v zápase otěže, přidali důležité branky a zápas si až do konce pohlídali. Díky soupeře za férový zápas a přejeme hodně štěstí do další části sezóny.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: Dnešní utkání se mi hodnotí velmi špatně. Začátek utkání super, první třetina dobrá, od druhé třetiny nás Hluk začal více napadat a to nám dělalo problémy. bohužel nám chybí teďka střelci, Renďa to sám neutáhne, přesilovky bída, máme na čem pracovat. Nepoložíme se, jedeme dál. Gratulujeme soupeři, děkujeme divákům a pořadatelům.
60:00
57:53
Timeout FBC Hranice
57:53
Na hřišti hranická junior lajna
56:34
Hranice bez golmana, Hluk vyhazoval dva hráči si tak dloiho pinkali na malém brankovišti až ho nedali
55:47
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert bez asistence (3:6).
54:31
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Pavel Krchňáček (3:5).
49:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Michal Kušner bez asistence (3:4).
47:32
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
46:20
Rozehrávka Hranic a Mara Vraj střílí backhandem pouze do golmana ale střela měla razanci
45:16
Hraje se nahoru dolů...v držení Hranice ale kluci z Hluku jsou takoví křehcí
43:24
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (2:4).
43:24
Pro Hranice trochu smolný gól, Kosarovi míček nějak propadl
42:55
Mikel trefuje horní tyč!
41:54
41:09
Krásná sólová akce Dobeše!!! ten si na drzo vyjel před brankáře ale už nedokázal zakončit
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině Hranice-9 Hluk-15
39:40
Hranice na míčku dobrá rozehra a Mikel zase zkouší ze vzduchu ale tentokrát míček letí hodně nad
36:55
Další neuvěřitelná šance Hluku ale hranická obrana je dneska všude a kde není tam je nešikovnost hostujících hráčů...jinak by hosté asi vedli
33:43
Hluk teď hrál tak 10 vteřin ve 4 vlastní vinou a nepozorností ale napravili to rychlým protiútokem
32:00
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Krchňáček (2:2).
32:00
jednoduchá standardka na velkém brankovišti...přihrávka-gól
31:40
Vyloučen hráč René Mikel družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:54
Hluk v plných
30:05
Hranice si zatím nic nevytvořily ale jsou u držení míčku, nastupuje 2. přesilovková
28:49
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:22
Začíná to být trochu vyhrocené...Hluk trefuje břevno, hranický kapitán Marek Hloch křičí "Soustřeďte se na hru"....teď hranice v výhodě v 6
26:45
Charvátova dobrá akce, Podškubka chytá
26:02
Těch skákajících míčků na malém brankovišti Hranic je čím dál víc, smrdí to gólem
25:10
Hluk se trochu dostává do hry, teď si Kosar trochu zažongloval s míčkem a nakonec ho musel vyrazit do rohu...na míčku nyní Hluk, snaží se rozehrát
24:20
21:58
Souboj na tělo Chodil rozchodil a vypadá to že bude v pohodě
21:00
Hluk na míčku na útočné polovině, Kosar jejich akci ukončuje...na druhé straně dobrá kombinace hranické třetí lajny
20:00
20:00
19:54
Další neskutečná šance Hluku, osamocený hráč u tyčky, který čekal je na to ťuknutí do brány...míček dostal, trefil ale ne do brány...Kosar zase chytá...je to borec
18:49
Další obrovská šance Hluku ale obránci a Kosar v bráně zasahují...teď stačilo Hluku málo
18:00
Hluk střílí nad ale teď se už zase motají kolem brány domácích
17:49
Vyloučen hráč Jan Grygar družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
16:20
Teď se to mele za hranickou bránou a Hluk má dobrou standardku ze které vzešly hned dvě střely - do bloku a do autu
16:08
Dobrá střela Olberta,Kosar vyráží
14:34
rychlý protiútok i na střeně Hluku a v zápětí i Hranic...asi jste pochopili že se hraje nahoru dolů
13:47
Další šance Mikela a Vraje....než to dopíšu tak už druhá....
12:23
Štěrba si zvrtl kotník a odkulhal na střídačku, snad to bude v pohodě
11:14
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Marek Vraj (2:0).
11:14
Velmi rychlá akce, Mikel trefuje ze vzduchu a golman nemá šanci
09:36
Marek Vraj si ve chvíli kdy oba týmy střídaly udělal výlet a dobře vyzkoušel pozornost hostujícího golmana
07:54
Asi největší šance Hluku, hosté se již radovali z gólu ale míček nepřekročil brankovou čáru, Kosar s obránci vše vyřešili
07:25
Nováček Grygar a jeho dobře mířená střela, hra se teď přelila a v ohrožení je hranická brána
05:55
Marek Vraj šel do dvou hráčů a Hluk si tak mohl vytvořit šanci, kterou Kosar likviduje
04:21
Menší tlak Hluku ale Kosar vše uklidňuje
03:50
Souboj u mantinelu na polovině domácích ale hosté byli vyhnáni opět ke své bráně
03:30
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Jaromír Chodil (1:0).
03:27
Faul domácích, rozehrává Hluk ale znovu od své brány
02:30
Trochu pomalejší rozehrávka Hluku a napadání Hranic, kdy Chodil zabojoval a Mikel se již nemýlil
01:39
Šance také pro Hluk, střela ale skončila vysoko nad bránou
00:10
Zápas jsme úspěšně zahájili a první buly pro Hluk kterému se rozehrávka nepovedla a byla z toho šance pro Hranice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Matěj Sochorec, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, David Váňa, Radim Jílek
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: René Mikel, Marek Vraj, Štěpán Potsch, Tomáš Andrýsek, Lukáš Novosad