1:1
3:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Bulldogs Brno 4:3
23. Nikolas Zouhar, 43. Matěj Bednář, 53. Martin Umlášek, 55. Štěpán Musil - 8. Roman Chovan, 23. Tadeáš Svozil, 41. Jakub Vitek; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Kristián Konečný 19 - Matěj Faltus 29; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:1;
60:05
Komentář trenéra domácích: Velmi těžký zápas. Nic moc se nám nedařilo, nešly nám zakončení, nefungovala přesilovka, tak jsme to vyhrýli, kdyby se to náhodou ještě někdy opakovalo. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00
59:59
Bohužel dnes se nám nedařilo hrát, co jsme potřebovali a neplnili jsme taktické pokyny, které se pojevili hlavně ve 3.třetině. Teď není cesty zpět a musíme makat dále. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu!
59:55
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
54:28
Timeout Bulldogs Brno
54:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Musil bez asistence (4:3).
52:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek, asistoval David Tretina (3:3).
47:00
V přesilovce si domácí vytvořili tlak
45:08
Vyloučen hráč Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
42:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Jaroslav David (2:3).
40:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Vitek, asistoval Filip Antel (1:3).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku 12:6
39:57
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:04
Vyloučen hráč Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:23
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
22:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tadeáš Svozil, asistoval David Zemánek (1:2).
22:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Jiří Hájek (1:1).
20:00
20:00
19:59
střely po první třetině 8:12
13:17
Vyloučen hráč Štěpán Musil družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra bez hokejky.
11:57
Vyloučen hráč Adam Vágner družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
07:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Roman Chovan, asistoval Marek Pulda (0:1).
06:18
Vyloučen hráč Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Filip Antel, Jakub Vitek, Pavel Rous, Petr Zajíček, Roman Chovan
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Kristián Konečný; hráči v poli: Jiří Hájek, Štěpán Musil, Matěj Bednář, Nikolas Zouhar, Jaroslav David