1:1
2:1
0:0

Florbal Sokolov - DDM SANEXCZ Děčín IV 4:5pn
9. Ondřej Rachunek, 38. Petr Kleiner, 46. Ondřej Rachunek, 49. Ondřej Sedláček - 11. Dominik Herzina, 12. David Matza, 26. Michal Záruba, 55. Matouš Dašek, N Zdeněk Vážný; rozhodčí: Jan Husák - Václav Patera; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 22 - Dominik Hrabě 14; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč Zdeněk Vážný a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč Petr Kleiner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč Lukáš Vlček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč Jan Šafránek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč Zdeněk Vážný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč Petr Kleiner a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč Lukáš Vlček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč Jan Šafránek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM SANEXCZ Děčín IV hráč Petr Vybíral , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč Luděk Lejba , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely za prodloužení Sokolov 2 - Děčín 2.
65:00
Komentář trenéra hostů . Celý zápas jsme se prali se zataženou obranou domácích, i přesto jsme měli do poloviny utkání hru pod kontrolou. Pak soupeři začala vycházet hra na brejky a poslední desetiminutovka byl hlavně boj. Dva body bereme, děkujeme soupeři za fér zápas.
65:00
65:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Stejskala: Domácí tým nebyl úplně v plné sestavě, přesto bojovným výkonem získávají bod, což je pro domácí malým vítězstvím.
63:47
Vyloučen hráč Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině Sokolov 6 - Děčín 7.
60:00
54:47
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Zdeněk Vážný (4:4).
48:37
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Petr Kleiner (4:3).
45:07
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Ondřej Rachunek, asistoval Aleš Hoch (3:3).
40:00
40:00
Střely v 2. třetině Sokolov 5 - Děčín 6.
40:00
39:01
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil Ondřej Sedláček.
37:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Jakub Stejskal (2:3).
31:41
Vyloučen hráč Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za zdržování hry.
29:16
Vyloučen hráč Jakub Věchet družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:16
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval David Matza (1:3).
20:00
20:00
11:22
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza bez asistence (1:2).
10:23
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Dominik Herzina, asistoval Jan Fidler (1:1).
08:02
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Ondřej Rachunek, asistoval Petr Kleiner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Matouš Dašek, Zdeněk Vážný, Jan Fidler, Lukáš Vlček, Dominik Herzina
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Luděk Lejba, Jan Hlavsa, Petr Kleiner, Ondřej Sedláček, Jakub Stejskal