1:0
4:0
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBC Česká Skalice 5:0
13. Štěpán Suchomel, 26. Michal Novák, 30. Jakub Skalický, 32. Štěpán Suchomel, 32. Michal Novák; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Tomáš Marek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Zmátlík 11 - Petr Kovář 12; po třetinách: 0:0, 1:0, 4:0;
36:00
33:41
Timeout FBC Česká Skalice
33:40
Vyloučen hráč Ondřej Hnízdil družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:25
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Jakub Skalický (5:0).
31:21
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Štěpán Suchomel, asistoval Ondřej Hnízdil (4:0).
29:30
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Jakub Skalický, asistoval Hynek Nývlt (3:0).
25:24
24:00
24:00
12:48
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Štěpán Suchomel, asistoval Robin Lacina (1:0).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Tomáš Marek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Skalice: brankář: Petr Kovář; hráči v poli: Marek Hána, Ondřej Dolének, Šimon Príbojský, Jakub Metelka, Dominik Cejnar
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Adam Zmátlík; hráči v poli: Vratislav Khol, Vilém Zábranský, Michal Kuja, Michal Novák, Štěpán Suchomel